Flexibilní online půjčka

Půjčku si můžete sjednat telefonicky nebo on-line. Stačí vám k tomu jen dva doklady.

Peníze vám pošleme okamžitě po podpisu smlouvy.

S revolvingovým úvěrem můžete splácet, jak sami zrovna chcete, a opakovaně čerpat splacené peníze.

Orientační kalkulačka

Pro sjednání půjčky si připravte 2 doklady totožnosti. Sjednejte si půjčku po telefonu na 800 900 690 nebo pokračujte vyplněním osobních údajů níže.

ZADEJTE OSOBNÍ ÚDAJE

JAK SJEDNAT A SPLÁCET

Půjčku sjednáte během 20 minut

Spočítejte si půjčku

Co mi kalkulace řekne?

Co mi kalkulace řekne?

Kalkulačka vám dá předběžné informace o výši vaší půjčky a její splátce. Přesnou nabídku vám dokážeme dát, až když nám o sobě prozradíte několik důležitých informací.

Sjednejte si půjčku on-line, nebo nám zavolejte

Jak sjednání probíhá?

Jak sjednání probíhá?

On-line: Veškeré podstatné údaje vyplníte do formuláře. Část z nich bude možná nutné potvrdit i s naším operátorem. Následně pro vás připravíme konkrétní nabídku. Telefonicky: náš operátor se vás doptá na vše důležité a zodpoví jakékoli vaše dotazy. Budete k tomu potřebovat občanský průkaz a druhý doklad (řidičský průkaz, rodný list, cestovní pas nebo zbrojní průkaz). Nejste-li občanem ČR, připravte si povolení k trvalému pobytu na území ČR. Podle vašich údajů připravíme konkrétní nabídku.

Podepište smlouvu a pošlete nám ji zpět

Jak podpis probíhá?

Jak podpis probíhá?

SMS podpis: Pokud máte účet ve Správci financí, najdete novou smlouvu právě tam. Podepíšete ji přes SMS podpis. Poštou: Smlouvu vám pošleme poštou. Až ji podepíšete, pošlete nám ji poštou zase zpět.

Dokumenty ke stažení

Nahlédněte do Úvěrových podmínek, sazebníků a dalších dokumentů.

Nebankovní půjčka, kterou vyřídíte během pár minut

Home Credit je jedničkou na trhu v poskytování nebankovních půjček v České republice. Pokud tedy zvažujete půjčku, která je bezpečná a od prověřeného poskytovatele, jste na správném místě. Naši půjčku vyřídíte snadno a rychle z pohodlí domova. Stačí nám vyplnit pár základních údajů, na základě kterých vám sestavíme nabídku na míru. Jakmile se domluvíme, pošleme vám peníze ihned na účet.

K tomu, abychom vám půjčili, nepotřebujete ručitele a peníze můžete použít na cokoli potřebujete. Staráme se totiž pouze o to, aby pro vás naše půjčka byla výhodná, ne o to jak jste se rozhodli půjčené peníze využít. Věříme, že půjčka pomůžeme zlepšit váš příběh, protože vám umožní splnit si okamžitě své přání a potřeby. Výhodou naší půjčky je zejména rychlost sjednání, pohodlné vyřízení z domova a flexibilita. Naše nebankovní půjčka vám totiž umožňuje splácet kolik chcete aniž by jste nám tuto změnu předem oznamovali. Můžete splácet více nebo míň, prostě jak se vám to hodí.