Nákup na splátky pro podnikatele • Home Credit a.s.

Nákup na splátky 
pro podnikatele

Až do 250 000 Kč pro OSVČ i právnické osoby.

DESK Podnikatel NS

Úvěr vyřídíte přímo na prodejně našeho partnera.

Dobu splácení si zvolíte od 6 do 48 měsíců.

Je jedno, jestli nakupujete jako živnostník nebo právnická osoba. Nákup na splátky vyřídíte během chvilky přímo na prodejně vybraného prodejce. Splátky úvěru si rozložíte podle potřeby, minimálně na 6 a maximálně na 48 měsíců, a zboží můžete ihned využít pro své podnikání.

Jak nakoupím na splátky na prodejnách našich partnerů?

1.

Vyberete si zboží od 3 000 Kč do 250 000 Kč.

2.

S prodejcem u pokladny sjednáte úvěr na tento nákup.

3.

Počkáte na schválení úvěru a domluvíte se na převzetí zboží.

… a u dalších našich vybraných partnerů.

Příklad splácení úvěru – Nákup na splátky pro podnikatele:
Při výši úvěru 20 000 Kč, výši měsíční splátky 977 Kč, počtu splátek 24 a lhůtě splatnosti 14. 2. 2026 je úrok 16,92 % p.a., RPSN 17,1 % a celkem zaplatíte 23 448 Kč. Uvedené hodnoty jsou spočítány při datu poskytnutí úvěru 15. 2. 2024, datu první splátky 14. 3. 2024 a se splatností dalších splátek k 14. dni v měsíci počínaje 14. 4. 2024.
Každá žádost o úvěr je posuzována individuálně a může se od prezentované lišit. Nejedná se o nabídku či veřejnou nabídku a platí při splnění podmínek společnosti Home Credit a.s. Nabídka nezohledňuje využití doplňkových služeb. Poskytovatelem úvěru je společnost Home Credit a.s.

Nejčastější dotazy k Nákupu na splátky pro podnikatele

Jaké musím splnit podmínky pro získání úvěru?

Úvěr je určen pro právnické osoby nebo jednotlivce, kteří provozují podnikání alespoň 6 měsíců, mají dostatečné příjmy z podnikání na pokrytí měsíčních splátek a splňují podmínky Home Credit a.s.

Jaké zboží si můžu koupit?

Můžete si koupit jakékoliv zboží nabízené vybraným prodejcem. Minimální hodnota nákupu musí být alespoň 3 000 Kč, maximální pak 250 000 Kč.

Budu platit nějaké poplatky?

Sjednání úvěru i jeho vedení jsou zdarma. V případě prodlení se splácením úvěru vám mohou být účtovány sankce.

Můžu úvěr předčasně splatit?

Klidně můžete, ale raději nám nejprve dejte vědět na klientské lince – 542 100 100. Řekneme vám, kolik přesně zbývá doplatit.

Co mám dělat, když zapomenu poslat splátku nebo nemůžu splácet?

Pokud zapomenete poslat měsíční splátku nebo se dostanete do neočekávané finanční situace, která vám znemožní plnit řádně a včas závazky vůči naší společnosti, neváhejte a informujte nás o tom co nejdříve na klientské lince – 542 100 100. Společně se pokusíme nalézt řešení této situace a můžete se tak mj. vyhnout zbytečnému upomínání a postihům, které se pojí s nezaplacením splátky v řádném termínu.

Kde se dozvím více informací o svém úvěru?

Všechny potřebné informace najdete ve své úvěrové smlouvě a v úvěrových podmínkách. Případně nám můžete zavolat na klientskou linku – 542 100 100.