Home Credit | Pro lepší příběhy
Produktymenu-arrow-down
Poradnamenu-arrow-down
Ostatnímenu-arrow-down

Pomáháme zlepšovat svět

Home Credit podporuje vybrané projekty v oblastech kultury, zdravotnictví, vzdělávání a sociální sféry.

“V roce 2016 zaměstnanci Home Creditu na dobročinné aktivity věnovali 155 000 Kč a 939 hodin svého volného času.”

Letní shakespearovské slavnosti

Jako nosný projekt v oblasti české kultury každoročně podporujeme Letní shakespearovské slavnosti. Tato kulturní akce je jedinečnou přehlídkou nejkvalitnějšího českého divadla a je považována za jednu z předních kulturních událostí roku.

Den otevřených dveří českého rozhlasu Brno

Kromě prozkoumání vysílacích studií mohou posluchači také promluvit se svými oblíbenými moderátory a moderátorkami.

Charitativní program Malina

Pomáháme lidem. Malina je veřejně prospěšný program unikátní tím, že jej tvoří a naplňují zaměstnanci společnosti Home Credit. Společně finančně či jinou formou pomoci podporují vybrané charitativní a veřejně prospěšné projekty. Sami si mohou vybrat, komu a jak pomohou. Home Credit každou vybranou částku zdvojnásobí, zároveň zaměstnance podporuje v prospěšných aktivitách jinak, například dny volna, příspěvky na realizaci aktivit nebo tím, že poskytne know-how potřebné pro danou oblast.,I v roce 2016 lidé Home Creditu pomáhali:

Komu už jsme pomohli?

Darování krve

Čtyřicet zaměstnanců Home Creditu darovalo krev ve Fakultní nemocnici Brno. Vedoucí personálního oddělení Petře Lautnerové se podařilo propojit prvodárce se zkušenými dárci tak, aby lidé, kteří darují krev poprvé, měli snadnější cestu k dobrému skutku.

childrenManagement tým
calendar-plus05.05.2016

Domov bez zámku

Sedm „ajťáků“ z Home Creditu se vydalo do Domova bez zámku v Náměšti nad Oslavou. Pomáhali se zpracováváním dřeva z pokácených stromů a s malováním společných prostor o pokoje jednoho obyvatele domova.

childrenManagement tým
calendar-plus05.05.2016

Modré děti a výzkum umělé chlopně

Lidé z Home Creditu sportovali pro dobrou věc. Výtěžek ze vstupného a startovného ze sportovního dne, který každoročně organizují zaměstnanci z obchodní divize, v roce 2016 darovali na výzkum umělé chlopně pro děti a mladistvé s diagnózou Fallotovy tetralogie. Tzv. modré děti s touto nemocí musí většinou absolvovat první operaci už do jednoho roku života. Doposud neexistuje ideální náhrada pulmonální chlopně, která by pacientům pomohla trvale, a podpora výzkumu je proto nesmírně důležitá.

childrenManagement tým
calendar-plus05.05.2016

Vánoční charitativní trhy

Na tradičních vánočních trzích lidé z českého i slovenského Home Creditu prodávají vlastnoručně vyrobené, uvařené či upečené výrobky. Díky jejich snaze a dotaci z fondu Malina mohli více než 60 tisíci korunami podpořit sdružení Debra, jehož posláním je zvyšovat kvalitu života lidí, kteří trpí vážným onemocněním Epidermolysis bullosa congenita – nemocí motýlích křídel. Na Slovensku pak peníze pomohly 5leté Elišce, která kvůli své diagnóze DMO – spastická diparéze nemohla chodit. Pomohla operace a rehabilitace, na niž přispěli lidé Home Creditu.

childrenManagement tým
calendar-plus05.05.2016

Víčka pro Michaelu

Stovky kil víček nasbírali lidé z oddělení Early Collections Home Creditu pro pomoc nemocné sedmileté dívce Michalce, která má od narození neznámou nemoc připomínající dětskou mozkovou obrnu spojenou s centrální svalovou hypotonií. Vybrané peníze pak díky programu Malina firma zdvojnásobila. Peníze rodina využila na nákup speciálních pomůcek a pro rehabilitaci.

childrenManagement tým
calendar-plus05.05.2016
Volejte
+420 542 100 100Kontakty
earphoneVolejte na mobil
+420 727 618 618Kontakty