Konsolidace půjček

Splácejte měsíčně méně
nebo získejte hotovost navíc.

Sloučíme vám všechny druhy půjček až do výše 700 000 Kč.

Vše vyřídíte z domu a s ukončením stávajících úvěrů vám pomůžeme.

Kalkulačka konsolidace půjček

Zadejte osobní údaje:

Nebo si spojte půjčky po telefonu 800 700 093

Spojit půjčky ve výši
450 000 Kč
Vyberte kolik chcete splácet
6 765 Kč
Půjčka
450 000 Kč
Splátka
6 765 Kč
Doba splácení
96 měsíců
Celkem zaplatíte
649 440 Kč

Zadejte osobní údaje:

Nebo si spojte půjčky po telefonu 800 700 093

+420

Beru na vědomí informace o zpracování osobních údajů

Kdy vás máme kontaktovat?

Hodnocení našich zákazníků

★★★

Martina S.

Líbila se mi rychlá a ochotná komunikace. Získat finanční možnost u Vaší společnosti lze překvapivě snadno a za slušných podmínek.

★★★

Jana V.

Rychlost a bezproblémové vyřízení. Následně dobrá aplikace a přehled o splátkách.

★★★

Jiřina K.

Snažíte se vyhovět všem. Perfektní přístup. Velmi milé jednání operátorů. Se službami Home Credit jsem byla vždy velice spokojena. Děkuji

Při výši úvěru 450 000 Kč, výši splátky 6 765 Kč, počtu splátek 96 a lhůtě splatnosti 15. 8. 2030, je úrok 9,74 % p.a., RPSN 10,2 %, a celková částka splatná spotřebitelem 649 440 Kč.

Uvedené hodnoty jsou spočítány při datu poskytnutí 17. 8. 2022, datu první splátky 17. 9. 2022 a se splatností všech dalších splátek k 15. dni v měsíci počínaje 15. 10. 2022.

Každá žádost o úvěr je posuzována individuálně a může se od prezentované lišit. Nejedná se o nabídku či veřejnou nabídku a platí při splnění podmínek Home Credit a.s. do 30. 9. 2022. Nabídka nezohledňuje využití doplňkových služeb.

Při schvalování úvěru může být využito dotazování se do úvěrových registrů SOLUS a Nebankovního registru klientských informací. Více informací na www.homecredit.cz.

Dokumenty ke stažení
Nahlédněte do Úvěrových podmínek, sazebníků a dalších dokumentů.

Jak nebankovní konsolidace úvěrů probíhá

  • Projděte si všechny své stávající půjčky, kreditní karty, kontokorenty a nákupy na splátky. Podívejte se na výše splátek a poplatků.

  • Zavolejte nám, které půjčky chcete konsolidovat, tedy spojit do jedné s nižší měsíční splátkou. Aby šlo vše jako na drátkách, připravte si prosím před hovorem smlouvy ke starým půjčkám, občanský průkaz, druhý doklad totožnosti a údaje o zaměstnavateli.

  • Spočítáme vám, o kolik méně budete splácet, a vy nám pošlete dokumenty k půjčkám, které chcete spojit.

  • Smlouvu na novou půjčku a připravené výpovědi stávajících půjček vám pošleme poštou nebo e-mailem. Pokud si necháte smlouvu poslat na e-mail, vytiskněte si ji. Smlouvu podepíšete a pošlete nám ji poštou zpět.

  • Papírování spojené s ukončením stávajících půjček vyřídíme za vás. Díky sloučení půjček vám zůstane jen jedna půjčka s jednou splátkou. Každý měsíc tak můžete ušetřit tisíce korun.

Jak konsolidace splácet nebo zrychlit splácení

Splácejte bankovním převodem, složenkou nebo na terminálu Sazky

Více informací

Více informací

Konkrétní způsob si zvolíte při uzavírání smlouvy. Splácet můžete jakýmkoli nabízeným způsobem, vždy na správný účet a se správním variabilním symbolem.

Klidně pošlete mimořádnou splátku

Jak na ni?

Jak na ni?

Máte peníze navíc a chcete splatit větší část půjčky? Žádný problém. Zavolejte nám to na klientskou linku a pak jednoduše pošlete zvolenou sumu na stejný účet a pod stejným variabilním symbolem, jako obvykle.

Doplaťte nebo splaťte svou půjčku předčasně

Jak splatit půjčku dříve?

Jak splatit půjčku dříve?

Chcete půjčku splatit dřív, než jste původně očekávali? Klidně můžete. Ale raději nám nejprve dejte vědět. Vyhnete se tak možným komplikacím. Řekneme vám, kolik přesně zbývá doplatit. Jakmile nám peníze přijdou, půjčku okamžitě ukončíme.

Nejlepší je spojit dohromady pomocí konsolidace úplně všechny úvěry, které máte.
Konsolidovat můžete půjčky, kreditní karty, nákupy na splátky, kontokorenty i leasingy.

Nejčastější dotazy

Co mám dělat, když nemůžu splácet?

Pokud se dostanete do neočekávané finanční situace, která vám znemožní plnit řádně a včas závazky vůči naší společnosti, neváhejte a informujte nás o tom co nejdříve. Nejlépe ještě předtím, než se dostanete do prodlení se svou splátkou. Můžete se tak mj. vyhnout postihům, které se pojí s nezaplacením splátky v řádném termínu. Přečtěte si podrobný návod zde.

Jaké jsou podmínky pro získání konsolidace?

Pro získání konsolidace půjček musíte být zletilá osoba, mít stálý zdroj příjmu a splňovat podmínky Home Credit a.s., zejména nesmíte být s žádnou z vašich půjček po splatnosti splátek.

Do jaké výše mohu konsolidovat své půjčky?

Konsolidujeme půjčky v rozmezí 30 000 Kč až 700 000 Kč.

Jaké půjčky si můžu u vás konsolidovat?

Konsolidovat můžete jakékoliv půjčky na spotřební zboží (vč. Auto úvěrů) či hotovostní půjčky, kreditní karty, kontokorentní úvěry a finanční leasingy. Nezáleží na tom, u jaké bankovní či nebankovní společnosti máte úvěry sjednané.

Jak si o konsolidaci můžu požádat?

Konsolidaci půjček si jednoduše vyřídíte po telefonu. Stačí zavolat na bezplatné telefonní číslo 800 700 093. Možností je také konsolidace online - vyplníte krátký formulář zde a my zavoláme vám.

Můžu si ke konsolidaci půjček požádat i o peníze navíc?

Ano. Pokud to umožní vaše finanční situace/bonita/schopnost splácet, nic nebrání tomu, abychom vám půjčili peníze navíc.