Konsolidace půjček

Vyměňte úroky a poplatky z několika půjček
za nižší splátku nebo hotovost navíc.

hlavní fotka baneru

Sloučíme vám všechny druhy půjček až do výše 600 000 Kč.

Vše vyřídíte z domu a s ukončením stávajících úvěrů vám pomůžeme.

Kalkulačka konsolidace půjček

Spojit půjčky ve výši
450 000 Kč
Vyberte dobu splácení
96 měsíců
Půjčka
450 000 Kč
Splátka
6 315 Kč
Doba splácení
96 měsíců
8 let
Výpočet je orientační

Pro spojení půjček si připravte 2 doklady totožnosti.

Spojte si půjčky po telefonu na 800 700 093
nebo pokračujte vyplněním osobních údajů níže.

Zadejte osobní údaje

+420

Beru na vědomí informace o zpracování osobních údajů

Kdy vás máme kontaktovat?

Hodnocení našich zákazníků

★★★

Helena Š.

Výborná komunikace a možnost odložení splátek. Rychlé vyřízení žádosti o úvěr bez zbytečných požadavků. Vše jasné a srozumitelné už od začátku.

★★★

Michaela O.

Vše proběhlo rychle a bez komplikací. Vše mi bylo vysvětleno a celý proces trval jen 2 dny.

★★★

Aleš M.

Vstřícnost, rychlost, flexibilita, ochota, férové jednání.

Při výši úvěru 450 000 Kč, výši splátky 6 315 Kč, počtu splátek 96 a lhůtě splatnosti 15. 12. 2029, je úrok 7,74 % p.a., RPSN 8,0 %, a celková částka splatná spotřebitelem 606 240 Kč.

Uvedené hodnoty jsou spočítány při datu poskytnutí 5. 12. 2021, datu první splátky 5. 1. 2022 a se splatností všech dalších splátek k 15. dni v měsíci počínaje 15. 2. 2022.

Každá žádost o úvěr je posuzována individuálně a může se od prezentované lišit. Nejedná se o nabídku či veřejnou nabídku a platí při splnění podmínek Home Credit a.s. do 31. 12. 2021. Nabídka nezohledňuje využití doplňkových služeb.

Při schvalování úvěru může být využito dotazování se do úvěrových registrů SOLUS a Nebankovního registru klientských informací. Více informací na www.homecredit.cz.

Dokumenty ke stažení
Nahlédněte do Úvěrových podmínek, sazebníků a dalších dokumentů.

Jak konsolidace probíhá

  • Projděte si všechny své stávající půjčky, kreditní karty, kontokorenty a nákupy na splátky. Podívejte se na výše splátek a poplatků.

  • Zavolejte nám, které půjčky chcete konsolidovat, tedy spojit do jedné s nižší měsíční splátkou. Aby šlo vše jako na drátkách, připravte si prosím před hovorem smlouvy ke starým půjčkám, občanský průkaz, druhý doklad totožnosti a údaje o zaměstnavateli.

  • Spočítáme vám, o kolik méně budete splácet, a vy nám pošlete dokumenty k půjčkám, které chcete spojit.

  • Smlouvu na novou půjčku a připravené výpovědi stávajících půjček vám pošleme poštou nebo e-mailem. Pokud si necháte smlouvu poslat na e-mail, vytiskněte si ji. Smlouvu podepíšete a pošlete nám ji poštou zpět.

  • Papírování spojené s ukončením stávajících půjček vyřídíme za vás. Vám zůstane jen jedna půjčka s jednou splátkou. Každý měsíc tak můžete ušetřit tisíce korun.

Jak konsolidace splácet nebo zrychlit splácení

Splácejte bankovním převodem, složenkou nebo na terminálu Sazky

Více informací

Více informací

Konkrétní způsob si zvolíte při uzavírání smlouvy. Splácet můžete jakýmkoli nabízeným způsobem, vždy na správný účet a se správním variabilním symbolem.

Klidně pošlete mimořádnou splátku

Jak na ni?

Jak na ni?

Máte peníze navíc a chcete splatit větší část půjčky? Žádný problém. Zavolejte nám to na klientskou linku a pak jednoduše pošlete zvolenou sumu na stejný účet a pod stejným variabilním symbolem, jako obvykle.

Doplaťte nebo splaťte svou půjčku předčasně

Jak splatit půjčku dříve?

Jak splatit půjčku dříve?

Chcete půjčku splatit dřív, než jste původně očekávali? Klidně můžete. Ale raději nám nejprve dejte vědět. Vyhnete se tak možným komplikacím. Řekneme vám, kolik přesně zbývá doplatit. Jakmile nám peníze přijdou, půjčku okamžitě ukončíme.

Nejlepší je spojit dohromady pomocí konsolidace úplně všechny úvěry, které máte.
Konsolidovat můžete půjčky, kreditní karty, nákupy na splátky, kontokorenty i leasingy.

Nejčastější dotazy

Jaké jsou podmínky pro získání konsolidace?

Pro získání konsolidace půjček musíte být zletilá osoba, mít stálý zdroj příjmu a splňovat podmínky Home Credit a.s., zejména nesmíte být s žádnou z vašich půjček po splatnosti splátek.

Do jaké výše mohu konsolidovat své půjčky?

Konsolidujeme půjčky v rozmezí 30.000 Kč až 600.000 Kč.

Jaké půjčky si můžu u vás konsolidovat?

Konsolidovat můžete jakékoliv půjčky na spotřební zboží (vč. Auto úvěrů) či hotovostní půjčky, kreditní karty, kontokorentní úvěry a finanční leasingy. Nezáleží na tom, u jaké bankovní či nebankovní společnosti máte úvěry sjednané.

Jak si o konsolidaci můžu požádat?

Konsolidaci půjček si jednoduše vyřídíte po telefonu. Stačí zavolat na bezplatné telefonní číslo 800 700 093 nebo vyplnit krátký formulář zde a my zavoláme vám.

 

Můžu si ke konsolidaci půjček požádat i o peníze navíc?

Ano. Pokud to umožní vaše finanční situace/bonita/schopnost splácet, nic nebrání tomu, abychom vám půjčili peníze navíc.