Nebankovní půjčka

Nebankovní půjčku si můžete sjednat telefonicky nebo online. Stačí vám k tomu jen dva doklady.

Peníze vám pošleme okamžitě po podpisu smlouvy.

S revolvingovým úvěrem můžete splácet, jak sami zrovna chcete, a opakovaně čerpat splacené peníze.

Kalkulačka k nebankovní půjčce

Vyberte výši půjčky
80 000 Kč
Vyberte, kolik chcete splácet
1 700 Kč
Půjčka
80 000 Kč
Splátka
1 700 Kč
Poslat můžete částku už od 1 400 Kč.
Doba splácení
69 měsíců
5 let a 9 měsíců
Výpočet je orientační

Žádost o nebankovní půjčku online je vždy nezávazná. Stačí vyplnit několik údajů a my vám zavoláme s konkrétní nabídkou. Půjčku s vámi nastavíme tak, aby vyhovovala vašemu rozpočtu. Pokračujte vyplněním osobních údajů níže nebo volejte na 800 900 690. Pro sjednání půjčky si připravte 2 doklady totožnosti.

Zadejte osobní údaje:

+420

Beru na vědomí informace o zpracování osobních údajů

Kdy vás máme kontaktovat?

Při výši úvěru 80 000 Kč a vámi zvolené měsíční splátce 1 700 Kč, zaplatíte 116 135 Kč v maximálně 69 měsíčních splátkách. Uvedené platí při datu čerpání 20. 4. 2021.

Ilustrativní výpočet dle zákona:
Výše úvěru 80 000 Kč, roční úroková sazba 13,88 %, RPSN 14,8 %, celkem zaplatíte 86 015 Kč. Jednotlivé po sobě jdoucí měsíční splátky: 7 592 Kč, 7 515 Kč, 7 438 Kč, 7 361 Kč, 7 284 Kč, 7 206 Kč, 7 129 Kč, 7 052 Kč, 6 975 Kč, 6 898 Kč, 6 821 Kč, 6 744 Kč. Splátky a částka, kterou celkem zaplatíte, jsou matematicky zaokrouhleny. Uvedené hodnoty platí za předpokladu čerpání celé výše úvěru okamžitě, bezhotovostně, v plné výši, při výše uvedené úrokové sazbě a bez poplatku, při poskytnutí revolvingového úvěru na období jednoho roku a splacení ve 12 měsíčních splátkách se stejnou výší jistiny. Nabídka nezohledňuje další čerpání úvěru ani využití doplňkových služeb.

Nabídka platí do 20. 4. 2021. Nabídkou nevzniká nárok na poskytnutí úvěru. Každou žádost o čerpání úvěru posuzujeme individuálně, může se od prezentované lišit, a maximální výše RPSN nepřesáhne 31,83 %. 

Jak sjednat a splácet

Půjčku sjednáte během 20 minut

Spočítejte si půjčku

Co mi kalkulace řekne?

Co mi kalkulace řekne?

Kalkulačka vám dá předběžné informace o výši vaší půjčky a její splátce. Přesnou nabídku vám dokážeme dát, až když nám o sobě prozradíte několik důležitých informací.

Sjednejte si půjčku online, nebo nám zavolejte

Jak sjednání probíhá?

Jak sjednání probíhá?

Online: Veškeré podstatné údaje vyplníte do formuláře. Část z nich bude možná nutné potvrdit i s naším operátorem. Následně pro vás připravíme konkrétní nabídku. Telefonicky: náš operátor se vás doptá na vše důležité a zodpoví jakékoli vaše dotazy. Budete k tomu potřebovat občanský průkaz a druhý doklad (řidičský průkaz, rodný list, cestovní pas nebo zbrojní průkaz). Nejste-li občanem ČR, připravte si povolení k trvalému pobytu na území ČR. Podle vašich údajů připravíme konkrétní nabídku.

Podepište smlouvu a pošlete nám ji zpět

Jak podpis probíhá?

Jak podpis probíhá?

SMS podpis: Pokud máte účet ve Správci financí, najdete novou smlouvu právě tam. Podepíšete ji přes SMS podpis. Poštou: Smlouvu vám pošleme poštou. Až ji podepíšete, pošlete nám ji poštou zase zpět.

DOKUMENTY KE STAŽENÍ

Nahlédněte do Úvěrových podmínek, sazebníků a dalších dokumentů.

Hlavní výhody nebankovní půjčky

Rychlé online sjednání

Ceněnou výhodou rychlé nebankovní půjčky je možnost sjednání online z pohodlí domova. Vše vyřídíte během pár minut. Už žádné otravné čekání před bankovní přepážkou.

<p><strong>Rychlé online sjednání</strong></p>

Půjčka na cokoliv

Nemusíte nám sdělovat a vysvětlovat, na co potřebujete půjčit. U nás neomezujeme schvalování půjčky účelem. Můžete si půjčit, na cokoliv chcete.

<p><strong>Půjčka na cokoliv</strong></p>

Peníze vždy k dispozici

Splacené peníze, nebo jejich část, můžete okamžitě znovu využít – bez oznamování nebo dalšího schvalování. S nebankovní půjčkou máte peníze k dispozici ihned. Například na další nákupy.

<p><strong>Peníze vždy k dispozici</strong></p>

Splácení podle vašich potřeb

Nebankovní půjčka dokáže reagovat na vaše konkrétní potřeby každý měsíc. Je totiž flexibilní. Můžete si sami vybrat, kolik budete měsíčně splácet. Stačí posílat minimální měsíční splátku, ale můžete klidně splácet víc. Je to zcela na vás.

<p><strong>Splácení podle vašich potřeb</strong></p>

Proč Home Credit?

Prověřený a důvěryhodný poskytovatel

Home Credit je jasnou jedničkou na trhu poskytovatelů nebankovních půjček v České republice. Za 23 let své existence jsme vyrostli z malé rodinné firmy založené v Hustopečích do nadnárodní společnosti, která slaví úspěchy v deseti zemích světa. Skupina Home Credit dnes určuje trendy na trhu nebankovních poskytovatelů půjček po celém světě.

Máme certifikaci České národní banky a dodržujeme přísná bezpečnostní kritéria, na základě kterých svým klientům nabízíme půjčky, kreditní karty a konsolidace stávajících úvěrů. Protože chceme pomáhat lidem zlepšovat jejich příběhy, půjčujeme zodpovědně.

Naše produkty také často hledáte pod frázemi online půjčka, rychlá půjčka, půjčka ihned nebo úvěr.