Výhodná nebankovní půjčka

Nebankovní půjčku si můžete sjednat telefonicky nebo on-line. Stačí vám k tomu jen dva doklady.

Peníze vám pošleme okamžitě po podpisu smlouvy.

S revolvingovým úvěrem můžete splácet, jak sami zrovna chcete, a opakovaně čerpat splacené peníze.

Orientační kalkulačka

Žádost o nebankovní půjčku Home Credit je vždy nezávazná. Stačí vyplnit několik údajů a my vám zavoláme s konkrétní nabídkou. Půjčku s vámi nastavíme tak, aby vyhovovala vašemu rozpočtu. Pokračujte vyplněním osobních údajů níže nebo volejte na 800 900 690. Pro sjednání půjčky si připravte 2 doklady totožnosti.

ZADEJTE OSOBNÍ ÚDAJE

JAK SJEDNAT A SPLÁCET

Půjčku sjednáte během 20 minut

Spočítejte si půjčku

Co mi kalkulace řekne?

Co mi kalkulace řekne?

Kalkulačka vám dá předběžné informace o výši vaší půjčky a její splátce. Přesnou nabídku vám dokážeme dát, až když nám o sobě prozradíte několik důležitých informací.

Sjednejte si půjčku on-line, nebo nám zavolejte

Jak sjednání probíhá?

Jak sjednání probíhá?

On-line: Veškeré podstatné údaje vyplníte do formuláře. Část z nich bude možná nutné potvrdit i s naším operátorem. Následně pro vás připravíme konkrétní nabídku. Telefonicky: náš operátor se vás doptá na vše důležité a zodpoví jakékoli vaše dotazy. Budete k tomu potřebovat občanský průkaz a druhý doklad (řidičský průkaz, rodný list, cestovní pas nebo zbrojní průkaz). Nejste-li občanem ČR, připravte si povolení k trvalému pobytu na území ČR. Podle vašich údajů připravíme konkrétní nabídku.

Podepište smlouvu a pošlete nám ji zpět

Jak podpis probíhá?

Jak podpis probíhá?

SMS podpis: Pokud máte účet ve Správci financí, najdete novou smlouvu právě tam. Podepíšete ji přes SMS podpis. Poštou: Smlouvu vám pošleme poštou. Až ji podepíšete, pošlete nám ji poštou zase zpět.

Dokumenty ke stažení

Nahlédněte do Úvěrových podmínek, sazebníků a dalších dokumentů.

Hlavní výhody nebankovní půjčky

Můžete si sami vybrat, kolik budete měsíčně splácet. Stačí posílat minimální měsíční splátku, ale můžete klidně splácet víc. Je to zcela na vás. Změnu výše splátky nemusíte dopředu oznamovat. Půjčka takto dokáže reagovat na vaše konkrétní potřeby každý měsíc.

Splacené peníze, nebo jejich část, můžete okamžitě znovu využít – bez oznamování nebo dalšího schvalování. Například na další nákupy.

Neomezujeme schvalování půjčky účelem. Můžete si půjčit, na cokoliv chcete.

Ceněnou výhodou půjčky je také možnost online sjednání z pohodlí domova. Vše vyřídíte během pár minut. Bez otravného čekání před bankovní přepážkou. Jakmile podepíšete smlouvu, peníze vám přijdou na účet. Dokonce ani není potřeba ručitel. Stačí dva doklady a potvrzení o příjmu.

Prověřený a důvěryhodný poskytovatel. Home Credit je jasnou jedničkou na trhu poskytovatelů nebankovních půjček v České republice. Za 22 let své existence jsme vyrostli z malé rodinné firmy založené v Hustopečích do nadnárodní společnosti, která slaví úspěchy v deseti zemích světa. Skupina Home Credit dnes určuje trendy na trhu nebankovních poskytovatelů půjček po celém světě.

Máme certifikaci České národní banky a dodržujeme přísná bezpečnostní kritéria, na základě kterých svým klientům nabízíme půjčky, kreditní karty a konsolidace stávajících úvěrů. Protože chceme pomáhat lidem zlepšovat jejich příběhy, půjčujeme zodpovědně.

Jsme féroví a lidé to oceňují. Každou žádost o půjčku nejprve pečlivě schvalujeme v precizně nastaveném procesu ověřování bonity. Tím předcházíme nepříjemným situacím neschopnosti splácet, které by mohly méně bonitním klientům vzniknout. Největším pomocníkem jsou v tomto ohledu bankovní a nebankovní registry dlužníků.

Za férový přístup a odpovědné financování sbírá Home Credit každoročně ocenění. Pro rok 2019 je to 4. příčka v prestižním hodnocení organizace Člověk v tísni. To je v porovnávání desítek bankovních a nebankovních společností obrovský úspěch, který vnímají také naši klienti a rádi se do Home Creditu vracejí.