Půjčka pro podnikatele • Home Credit a.s.

Flexibilní půjčka
pro podnikatele

Podnikejte naplno, ať jste firma nebo živnostník.

DESK Flexi podnikatel

Půjčku sjednáte plně online do 15 minut. Stačí podnikat alespoň 3 měsíce.

Revolvingový úvěr až 500 000 Kč můžete využít opakovaně.

Kalkulačka k Flexibilní půjčce pro podnikatele

Vyberte výši půjčky

200 000 Kč
30 000 Kč 500 000 Kč

Vyberte, kolik chcete splácet

4 700 Kč
4 700 Kč 11 500 Kč
Půjčka
200 000 Kč
Splátka
4 700 Kč
Minimální splátka 
3 732 Kč
Doba splácení
53 měsíců
Celková splatná částka
247 982 Kč
Výpočet je orientační.

Při výši úvěru 200 000 Kč a vámi zvolené měsíční splátce 4 700 Kč, zaplatíte 247 982 Kč v maximálně 53 měsíčních splátkách. Uvedené platí při datu čerpání k dnešnímu dni.


Ilustrativní výpočet pro revolvingový úvěr: Výše úvěru 200 000 Kč, roční úroková sazba 9,9 %, RPSN 10,4 %, celkem zaplatíte 210 726 Kč. Částky jsou matematicky zaokrouhleny. Uvedené hodnoty platí za předpokladu čerpání celé výše úvěru okamžitě, bezhotovostně, v plné výši, při výše uvedené úrokové sazbě a bez poplatku, při poskytnutí revolvingového úvěru na období jednoho roku a splacení ve 12 měsíčních splátkách se stejnou výší jistiny. Nabídka nezohledňuje další čerpání úvěru ani využití doplňkových služeb.


Nabídkou nevzniká nárok na poskytnutí úvěru. Každou žádost o čerpání úvěru posuzujeme individuálně, může se od prezentované lišit, a maximální výše RPSN nepřesáhne 34,4 %. 

Dokumenty ke stažení
Nahlédněte do Úvěrových podmínek, sazebníků a dalších dokumentů.

Půjčku ovládáte v naší mobilní aplikaci.
Je zdarma, najdete v ní údaje o aktuální splátce a na pár kliknutí převedete peníze na účet.

qr kod

Jak sjednat půjčku během 15 minut

1.

Spočítejte si půjčku

Co mi kalkulace řekne?

Co mi kalkulace řekne?

Kalkulačka vám dá předběžné informace o výši vaší půjčky a její splátce. Přesnou nabídku vám dokážeme dát, až když nám o sobě prozradíte několik důležitých informací.

2.

Sjednejte si půjčku online do 15 minut

Jak sjednání probíhá?

Jak sjednání probíhá?

Vyplníte a odešlete online žádost. My ji během chvilky schválíme.

Pro sjednání půjčky budete potřebovat občanský průkaz nebo doklad o trvalém (či přechodném) pobytu a druhý doklad totožnosti (řidičský průkaz nebo cestovní pas). Připravte si prosím také IČO a výpis z vašeho účtu.

3.

Podepište smlouvu pomocí SMS

Jak podpis probíhá?

Jak podpis probíhá?

Smlouvu podepíšete SMS zprávou, kterou vám pošleme na číslo uvedené ve smlouvě. Dodáte nám skeny dokladů a my vám pošleme peníze na účet.

Výhody Flexibilní půjčky pro podnikatele

Rychlé online sjednání

Nebankovní podnikatelskou půjčku od 30 000 Kč do 500 000 Kč vyřídíte do 15 minut online v mobilu nebo na počítači. Odkudkoli a kdykoli.

Sjednávání půjčky pro podnikatele online

Bez zbytečné administrativy

Víme, jak je váš čas drahý. Rádi vás proto ušetříme papírování. Pro sjednání půjčky budeme zpravidla potřebovat dva doklady totožnosti, IČO a výpis z bankovního účtu. Navíc nám nemusíte dokládat, k čemu peníze použijete.

Podnikatel potřebující půjčku

Můžete splácet podle sezóny

Je vaše podnikání v hledáčku zákazníků jen od jara do podzimu, nebo naopak vyděláváte hlavně v zimní půlce roku? Žádný problém. U nás můžete splácet podle toho, jak se právě točí váš byznys. Můžete si měnit výši splátky nebo si splácení jednorázově úplně odložit.

Sezónní podnikání

Bezpečí při splácení

Každou žádost o půjčku pečlivě prověřujeme, abychom vás ani vaše blízké nedostali do problémů. Naše smlouvy jsou transparentní a jednoduché. A díky naší mobilní aplikaci máte o splácení dokonalý přehled. Žádáte o půjčku jako živnostník? Můžete si ji doplnit o pojištěním schopnosti splácet. Pomůže vám v případě nemoci, úrazu nebo ztráty příjmu. Zjistěte víc.

1380x1260 ZIG ZAG pod srdce

Půjčka bez ručení

Nepotřebujeme ručitele ani zástavu, abychom věřili vašemu zodpovědnému přístupu ke splácení. Díky tomu je celý proces vyřízení nezajištěného úvěru rychlý a snadný.

1380x1260 ZIG ZAG pod notebook

Vaše nejčastější dotazy k Flexibilní půjčce pro podnikatele

Jaká je hlavní výhoda půjčky pro podnikatele?

Naše nebankovní podnikatelská půjčka se plně přizpůsobí vašim potřebám. Co to znamená? Výši splátek si můžete upravit podle své aktuální situace, stačí vždy poslat aspoň minimální splátku. A když bude potřeba, klidně si můžete celou splátku jednorázově odložit. To vše bez jakýchkoli poplatků. Navíc nemusíte nikam volat ani nic složitě řešit. Vše máte pod kontrolu v naší mobilní aplikaci.

Jaké doklady budu potřebovat k vyřízení půjčky?

Pro sjednání půjčky si připravte občanský průkaz nebo doklad o trvalém (či přechodném) pobytu a k tomu druhý doklad totožnosti (řidičský průkaz, cestovní pas). Budeme potřebovat také IČO a výpis z Vašeho účtu a v některých případech i poslední daňové přiznání s potvrzením o podání na finančním úřadu. Pokud jste právnická osoba, můžeme po vás požadovat také výkaz zisku a ztrát a rozvahu.

Kdy obdržím peníze ze sjednané půjčky?

Peníze odešleme na váš bankovní účet v rámci pracovního dne. Spolu s podepsanou smlouvou je potřeba dodat také požadované doklady.

Budu platit nějaké poplatky?

Za vyřízení, vedení a předčasné splacení nezaplatíte ani korunu.

Kolik musím platit nejméně?

Výši minimální splátky, kterou je potřeba vždy uhradit, si dohodnete při sjednání smlouvy. Tato částka se nemění a pro připomenutí ji uvidíte ve vašem měsíčním výpise. Každý měsíc musíte zaplatit přinejmenším minimální splátku.

Co když chci platit jinou výši splátky?

Při sjednávání úvěru si zvolíte výši měsíční splátky, která vyhovuje vašim možnostem a potřebám. Tuto částku také uvidíte ve vašem výpise. Přesto však můžete hradit, kolik chcete, a dokonce každý měsíc jinou výši. Splátka ale nesmí být nižší, než ta minimální, která je uvedená ve smlouvě. Nemusíte se nás ptát, ani nás o tom informovat.

Co když zapomenu, kolik mám platit?

Všechny potřebné informace se dozvíte z pravidelného měsíčního výpisu, který obdržíte vždy začátkem měsíce. Najdete ji také mobilní aplikaci Home Credit.

Můžu si splátku zcela odložit?

V případě potřeby si splátku můžete odložit celou. Odklad je možný vždy po 12 řádně uhrazených splátkách. Stačí nám před datem splatnosti zavolat na klientskou linku 542 100 100 a dohodnout se s operátorem. Tento jednorázový odklad je zdarma a dlužná částka je i po dobu odkladu úročena.

Co mám dělat, když nemůžu splácet?

Pokud se dostanete do neočekávané finanční situace, která vám znemožní plnit řádně a včas závazky vůči naší společnosti, neváhejte a informujte nás o tom co nejdříve. Nejlépe ještě předtím, než se dostanete do prodlení se svou splátkou. Můžete se tak mj. vyhnout postihům, které se pojí s nezaplacením splátky v řádném termínu. Přečtěte si podrobný návod zde.

Můžu již splacené peníze opět využít?

Samozřejmě. Pokud budete splacené peníze opětovně potřebovat, můžete si je převést v naší mobilní aplikaci. Peníze vám taky rádi převedeme na účet po telefonu na lince 542 100 100. Máte-li kartu k půjčce, můžete splacené peníze využívat například při placení v obchodech nebo na internetu, případně si vybrat hotovost z bankomatu.

Jak můžu k půjčce získat kartu?

Pokud si o půjčku žádáte jako živnostník, kartu si můžete nechat vydat kdykoliv během trvání smlouvy. Vybírat můžete mezi virtuální kartou a kartou plastovou. Virtuální karta je elektronická podoba klasické fyzické karty. Akorát nezabírá místo v peněžence. Vydáme vám ji na pár kliknutí v naší mobilní aplikaci a tam ji také budete mít uloženou. O plastovou kartu si můžete zavolat na číslo 542 100 100.

Můžu úvěr předčasně splatit?

Flexibilní půjčka je revolvingový úvěr. To znamená, že i po doplacení všech závazků funguje dál bez úroků či poplatků. Chcete-li úvěr vypovědět, volejte 542 100 100.

Poskytujete úvěry i pro právnické osoby?

Ano, Flexibilní půjčka pro podnikatele je určena pro OSVČ i právnické osoby. Jste jednatel s.r.o. firmy uvedená v obchodním rejstříku? Pak je naše půjčka i pro Vás.

Co to znamená nezajištěný úvěr?

Nezajištěný úvěr je půjčka, u které nepotřebujete ručit žádným majetkem, jako je třeba dům nebo auto. Takovým typem je i Flexibilní půjčka pro podnikatele.

Podnikám teprve krátce, dostanu od vás půjčku?

Že jste teprve na začátku nám nevadí. Pro získání půjčky je potřeba, abyste podnikali alespoň 3 měsíce.

Naši půjčku můžete využít na cokoliv v podnikání

Zboží financované půjčkou

Rozjeďte své podnikání na maximum

Potřebujete peníze na nákup zboží, platbu dodavatelům nebo marketing? Naše půjčka pro živnostníky (OSVČ) a firmy vám pomůže roztáhnout křídla.

Modernizovaný vozový park financovaný úvěrem

Investujte do vylepšení

Uvažujete o modernějším vybavení do vaší dílny, potřebujete lepší dodávku na montáže nebo lepší troubu do pekárny? Jak je libo. S námi to zvládnete.

Sjednávání půjčky pro podnikatele online

Použijte peníze na něco jiného

Ještě nevíte, na co peníze použijete? Žádný problém. Flexibilní půjčku můžete využít opakovaně. Díky tomu máte po ruce finanční rezervu pro nečekané situace v podnikání.