Šikovný účet

Jednoduše na splátky na každém kroku.

hlavní fotka baneru

Šikovný účet PLUS

Výhodné nákupy na každém kroku.

hlavní fotka baneru

Stovky produktů
na splátky bez úroku

hlavní fotka baneru

Otevřený účet ze kterého nakupujete na splátky kdekoliv.

NAKUPUJETE NA SPLÁTKY KDEKOLIV

Šikovný účet si můžete představit jako ovocný koláč, ze kterého se první nákup, jeden kousek, rozloží do pravidelných splátek. Zbytek koláče vám pak zůstává na další nákupy a splacené peníze můžete ihned znovu využít.

Video o Šikovném účtu.

NAKUPUJETE NA SPLÁTKY KDEKOLIV

Stáhněte si mobilní aplikaci Home Credit.

NAKUPUJTE NA INTERNETU
NAKUPUJTE V KAMENNÝCH PRODEJNÁCH

CHCETE NAKUPOVAT JEŠTĚ VÝHODNĚJI?

Šikovný účet si můžete kdykoliv vylepšit. S tarifem PLUS můžete nakupovat s 0% úrokem, ušetříte až 20 % u partnerů Premia a získáte spoustu dalších výhod.

Více o Šikovném účtu PLUS.

CHCETE NAKUPOVAT JEŠTĚ VÝHODNĚJI?

Vybírejte hotovost z bankomatu

Každý měsíc máte první výběr kartou z bankomatu zdarma.

Chci Šikovný účet

+420

Beru na vědomí informace o zpracování osobních údajů

Jak splácet

Minimální splátka je 4 % z dlužné částky. Můžete ale splácet i víc.

V čem je výhoda

V čem je výhoda

Výši splátek karty a způsob jejich platby si můžete libovolně měnit podle toho, jak se vám to hodí. Zaplatit musíte vždy jen minimální splátku, kterou vám pošleme v měsíčním výpisu.

Pojištění

Pokud se něco stane, pojišťovna vám se splácením úvěru pomůže.

Více o pojištění

Příklad splácení:
Ilustrativní výpočet dle zákona pro revolvingový úvěr: Výše úvěru 30 000 Kč, roční úroková sazba 26,28 %, RPSN 35,08 %, celkem zaplatíte 34 980 Kč. Jednotlivé po sobě jdoucí měsíční splátky: 3 216 Kč, 3 161 Kč, 3 107 Kč, 3 052 Kč, 2 997 Kč, 2 942 Kč, 2 888 Kč, 2 833 Kč, 2 778 Kč, 2 723 Kč, 2 669 Kč, 2 614 Kč. Splátky a částka, kterou celkem zaplatíte, jsou matematicky zaokrouhleny. Uvedené hodnoty platí za předpokladu čerpání celé výše úvěru okamžitě, bezhotovostně, v plné výši, při nejvyšším poplatku, nejvyšší úrokové sazbě, při poskytnutí úvěru na období jednoho roku a splacení ve 12 měsíčních splátkách se stejnou výší jistiny.

Nabídka nezohledňuje další čerpání úvěru ani využití doplňkových služeb. Nabídkou nevzniká nárok na poskytnutí úvěru. Každou žádost o čerpání úvěru posuzujeme individuálně a může se od prezentované lišit.

DOKUMENTY KE STAŽENÍ

Nahlédněte do Úvěrových podmínek, sazebníků a dalších dokumentů.

Nejčastější dotazy

Jaké jsou podmínky získání Šikovného účtu?

Šikovný účet je určen plnoletým osobám se stálým zdrojem příjmů.

Jaké potřebuji pro sjednání doklady?

Stačí dva doklady totožnosti. Jedním z těchto dokladů musí být platný občanský průkaz. Druhým dokladem může být váš řidičský průkaz, cestovní pas, zbrojní průkaz, případně rodný list.

Budeme potřebovat také údaje o vašem zaměstnavateli, nebo vaší firmě – přesný název, adresu, telefon a IČO.

K čemu a kde mohu Šikovný účet použit?

Se Šikovným účtem můžete nakupovat na splátky virtuální nebo fyzickou kartou na e-shopech i v kamenných prodejnách, posílat si peníze na svůj bankovní účet nebo vybírat z bankomatu. To vše bez uzavírání dalších smluv, v ČR i v zahraničí.

Co je to virtuální karta?

Virtuální karta alternativou fyzické karty pro bezpečné placení na internetu. Vydáme vám ji na pár kliknutí v naší mobilní aplikaci a tam ji také budete mít uloženou. V jakémkoliv e-shopu pak jednoduše zvolíte platbu kartou, zobrazíte si údaje z karty a ty jednoduše zadáte. Více o virtuální kartě.

K čemu je mobilní aplikace Home Credit a kde ji získám?

V aplikaci Home Credit ovládáte svůj Šikovný účet a je pro naše klienty zdarma. Stáhnete si ji ve svém obchodě s aplikacemi.

Šikovný účet s prvním nákupem

Při nákupu na splátky, například na partnerském e-shopu nebo v kamenné prodejně, od nás zdarma dostáváte také Šikovný účet. Váš nákup na splátky se rovnou odečte ze Šikovného účtu a za zbytek peněz na účtu můžete dál nakupovat. Nákup na splátky i samotný Šikovný účet jsou tedy jeden finanční produkt vázaný na jednu úvěrovou smlouvu.