Šikovný účet • Home Credit a.s.

Šikovný účet

Je to krásný pocit, když můžete nakoupit na splátky kdekoliv.

DESK SIKU Cplus

Na splátky nakoupíte ve všech prodejnách i e-shopech.

Revolvingový úvěr můžete využít opakovaně na cokoliv.

Proč mít Šikovný účet

Sjednejte si Šikovný účet a získáte chytrou finanční rezervu na cokoliv. K účtu máte zdarma virtuální nebo plastovou kartu, se kterou nakoupíte na splátky úplně kdekoliv a bez papírování. Nákupy i splátky budete mít pod kontrolou v mobilní aplikaci.

Na splátky nakoupíte ve všech prodejnách i e-shopech v ČR i v zahraničí.

Zjistit víc

Na splátky nakoupíte ve všech prodejnách i e-shopech v ČR i v zahraničí.

Stačí si k účtu zdarma vydat virtuální nebo plastovou kartu. Nakoupíte s ní kdekoliv bez zbytečného papírování. Nákup si pak můžete rozložit do pevných měsíčních splátek nebo můžete splácet standardním způsobem.

Hotovost si vyberete ze všech bankomatů. První výběr máte každý měsíc zdarma, každý další výběr je za 59 Kč.

Peníze si převedete na bankovní účet na pár kliků v aplikaci nebo po telefonu.

Chci Šikovný účet

1.

Vyplníte formulář

Zadáte své údaje a my se vám ozveme.

2.

Sjednáme spolu smlouvu

S operátorem si sjednáte Šikovný účet a podepíšete smlouvu.

3.

A výhodné nákupy máte v kapse

Na splátky nakoupíte kdekoliv.

Můžete si vybrat ze dvou tarifů Šikovného účtu.
Základní tarif je ZDARMA.
Tarif PLUS s výhodami navíc je za 39 Kč měsíčně.

Co všechno umí základní tarif Šikovného účtu

Možnost opakovaně využívat peníze

Peníze z Šikovného účtu můžete libovolně využít až do výše domluvené částky. Splácením si opět navyšujete částku, kterou můžete znovu využít.

Jednoduchý převod peněz na bankovní účet

V naší mobilní aplikaci můžete z Šikovného účtu posílat peníze na bankovní účet. Sami si vyberete, kolik pošlete a jak peníze na Šikovný účet vrátíte. Peníze si můžete převést i po telefonu nebo na www.SpravceFinanci.cz.

Splátkový program Desetina 1/10

Tento oblíbený splátkový program můžete využít pro libovolný počet nákupů i převodů peněz od 2 000 Kč. Částku si rozložíte do 11 pravidelných splátek a přeplatíte vždy jen jednu splátku navíc. Vybírat můžete samozřejmě i z jiných variant splátkových programů.

Každý měsíc 1. výběr z bankomatu bez poplatku

Může nastat situace, kdy se bez hotovosti zkrátka neobejdete. Proto můžete se Šikovným účtem vybírat z jakéhokoliv bankomatu v ČR i v zahraničí. Buď pomocí fyzické karty, nebo karty v mobilu.

Možnost vydání fyzické i virtuální karty

Na požádání vám bezplatně pošleme fyzickou kartu pro placení v obchodech a na internetu. Pohodlnější a bezpečnější alternativou je karta virtuální, kterou si jedním kliknutím vydáte v naší mobilní aplikaci. Navždy tak vymažete ze svého života hledání peněženky a údaje z karty pro placení na internetu budete mít vždy po ruce v zabezpečeném prostředí ve svém mobilu.

Bezúročné období až 51 dní

Abyste neplatili úroky z nákupu kartou v konkrétním měsíci, stačí vrátit celkovou dlužnou částku do 20. dne následujícího měsíce. Například všechny srpnové nákupy stačí zaplatit do 20. září. Bezúročné období se nevztahuje na transakce zařazené do splátkových programů, převody peněz a výběry z bankomatů, v bankách a směnárnách.

Bezpečné placení mobilem

Fyzickou nebo virtuální kartu si můžete jednoduše nahrát do Peněženky Google nebo Peněženky Apple a používat ji bezpečně tak, jak jste zvyklí u svých dalších platebních karet.

Speciální akce a slevy

Každý den pro vás aktualizujeme přehled zboží, které pořídíte na splátky zcela bez úroků. Aktuální nabídku najdete na www.bezvasplatky.cz.

Až 20 % zpět z nákupu u Premia partnerů

V mobilní aplikaci Home Credit najdete aktuální přehled Premia partnerů, u kterých ušetříte při svých nákupech.

S tarifem PLUS navíc získáte

4x ročně 10 %
zaplacených úroků zpět

Více

4x ročně 10 % zaplacených úroků zpět

Stačí včas a řádně splácet a my vám 4x ročně vrátíme 10 % zaplacených úroků.

Jeden nákup ročně na splátky s 0% úrokem

Více

Jeden nákup ročně na splátky s 0% úrokem

Nákup kartou od 2 000 Kč můžete jednou za rok rozložit do 5 nebo 10 splátek s 0% úrokem. Zvládnete to na pár kliknutí v mobilní aplikaci. Rozložení do splátek je potřeba zadat v měsíci, ve kterém byl nákup zaúčtovaný.

V průběhu využívání Šikovného účtu se můžete 2x do roka přepnout na tarif PLUS a kdykoliv přepnout zpět na základní tarif.

Jak funguje Šikovný účet

Se Šikovným účtem nakoupíte na splátky kdekoliv. Můžete si ho představit jako ovocný koláč, ze kterého se vaše nákupy, jednotlivé kousky, rozloží do splátek. Zbytek koláče vám pak zůstává na další nákupy a splacené peníze můžete ihned znovu využít. Šikovný účet má dva tarify, mezi kterými se můžete libovolně přepínat v naší mobilní aplikaci.

Založte si Šikovný účet ještě dnes
a nakupujte jednoduše na splátky na každém kroku.

Máte už náš Šikovný účet a chcete se dozvědět víc o všech výhodách?
Najdete je zde.

Příklad splácení pro splátkový program Desetina:

Při výši čerpání z revolvingového úvěru 2 000 Kč, výši splátky 200 Kč a době trvání splátkového programu 11 měsíců do 20. dne v měsíci, v němž je splatná poslední splátka, je roční úroková sazba 17,65 %, RPSN 19,1 %, celkem zaplatíte 2 200 Kč. Příklad je vypočten za předpokladu, že čerpání se uskuteční 1. 9. 2024, úhrada první splátky je 20. 10. 2024 a datum splatnosti poslední splátky je 20. 8. 2025.

Příklad splácení pro nákup na splátky s 0% úrokem:

Při výši čerpání z revolvingového úvěru 2 000 Kč, výši splátky 200 Kč a době trvání splátkového programu 10 měsíců do 20. dne v měsíci, v němž je splatná poslední splátka, je roční úroková sazba 0,00 %, RPSN 0,0 %, celkem zaplatíte 2 000 Kč. Příklad je vypočten za předpokladu, že čerpání se uskuteční 1. 9. 2024, úhrada první splátky je 20. 10. 2024 a datum splatnosti poslední splátky je 20. 7. 2025.

V některých případech může dojít z důvodu zaokrouhlování splátek na celé Kč k nepatrným rozdílům ve výši poslední splátky. Konkrétní výše poslední splátky bude uvedena v měsíčním výpise. Hodnoty se vztahují pouze k čerpání úvěru rozloženému do splátkového programu a nezohledňují další případné transakce a poplatky splácené standardním způsobem dle podmínek vaší úvěrové smlouvy. Nabídka platí za splnění podmínek Home Credit a.s. Nabídkou nevzniká nárok na poskytnutí splátkového programu.

Ilustrativní výpočet dle zákona pro revolvingový úvěr:

Výše úvěru 30 000 Kč, roční úroková sazba 26,28 %, RPSN 33,2 %, celkem zaplatíte 34 740 Kč. Jednotlivé po sobě jdoucí měsíční splátky: 3 196 Kč, 3 141 Kč, 3 087 Kč, 3 032 Kč, 2 977 Kč, 2 922 Kč, 2 868 Kč, 2 813 Kč, 2 758 Kč, 2 703 Kč, 2 649 Kč, 2 594 Kč. Splátky a částka, kterou celkem zaplatíte, jsou matematicky zaokrouhleny. Uvedené hodnoty platí za předpokladu čerpání celé výše úvěru okamžitě, bezhotovostně, v plné výši, při nejvyšším poplatku, nejvyšší úrokové sazbě, při poskytnutí úvěru na období jednoho roku a splacení ve 12 měsíčních splátkách se stejnou výší jistiny.

Nabídka nezohledňuje další čerpání úvěru ani využití doplňkových služeb. Nabídkou nevzniká nárok na poskytnutí úvěru. Každou žádost o čerpání úvěru posuzujeme individuálně a může se od prezentované lišit a maximální výše RPSN nepřesáhne 40,5 %.

Nejčastější dotazy

Jaké jsou podmínky získání Šikovného účtu?

Šikovný účet je určen plnoletým osobám se stálým zdrojem příjmů.

Jaké potřebuji pro sjednání doklady?

Stačí dva doklady totožnosti. Jedním z těchto dokladů musí být platný občanský průkaz. Druhým dokladem může být váš řidičský průkaz, cestovní pas, zbrojní průkaz, případně rodný list.

Budeme potřebovat také údaje o vašem zaměstnavateli, nebo vaší firmě – přesný název, adresu, telefon a IČO.

K čemu a kde mohu Šikovný účet použit?

Se Šikovným účtem můžete nakupovat na splátky virtuální nebo fyzickou kartou na e-shopech i v kamenných prodejnách, posílat si peníze na svůj bankovní účet nebo vybírat z bankomatu. To vše bez uzavírání dalších smluv, v ČR i v zahraničí.

Co je to virtuální karta?

Virtuální karta je alternativou fyzické karty pro bezpečné placení na internetu. Vydáme vám ji na pár kliknutí v naší mobilní aplikaci a tam ji také budete mít uloženou. V jakémkoliv e-shopu pak jednoduše zvolíte platbu kartou, zobrazíte si údaje z karty a ty jednoduše zadáte. Více o virtuální kartě.

K čemu je mobilní aplikace Home Credit a kde ji získám?

V aplikaci Home Credit ovládáte svůj Šikovný účet a je pro naše klienty zdarma. Stáhnete si ji ve svém obchodě s aplikacemi.

4.5 / 5 z 2295 hodnocení spokojenosti s produktem