KDYŽ KARTU,
TAK ŠIKOVNOU

Karta pro vaše lepší příběhy.

hlavní fotka baneru

Za nákupy v síti Premia získáte zpět až 20 %.

První výběr z kteréhokoli bankomatu máte každý měsíc zdarma.

S kartou získáte širokou škálu asistenčních služeb, které vám mohou pomoct v nouzi.

UŠETŘÍ PENÍZE, A HLAVNĚ POMŮŽE V NOUZI

Když píchnete pneumatiku, přijede vám ji mechanik vyměnit.

Více o asistenci k vozidlům.

V případě potřeby využití asistenčních služeb volejte na telefonní číslo 542 527 528.

Limit pojistného plnění na jednu pojistnou událost je 10 000 Kč pro všechny dílčí asistence. Výjimkou je Medická infolinka a Telefonické poradenství v právních oblastech, které jsou bez limitu. Detailní informace o pojistném krytí a limitech pojistného plnění naleznete v pojistných podmínkách.

Využívejte všechny výhody Šikovné karty pouze za 59 Kč měsíčně.

více o asistenčních službách

Pro sjednání Šikovné karty si prosím připravte 2 doklady totožnosti.

ZADEJTE OSOBNÍ ÚDAJE

+420

Beru na vědomí informace o zpracování osobních údajů

Příklad splácení karty:

Ilustrativní výpočet dle zákona pro revolvingový úvěr: Výše úvěru 30 000 Kč, roční úroková sazba 26,28 %, RPSN 35,08 %, celkem zaplatíte 34 980 Kč. Jednotlivé po sobě jdoucí měsíční splátky: 3 216 Kč, 3 161 Kč, 3 107 Kč, 3 052 Kč, 2 997 Kč, 2 942 Kč, 2 888 Kč, 2 833 Kč, 2 778 Kč, 2 723 Kč, 2 669 Kč, 2 614 Kč. Splátky a částka, kterou celkem zaplatíte, jsou matematicky zaokrouhleny. Uvedené hodnoty platí za předpokladu čerpání celé výše úvěru okamžitě, bezhotovostně, v plné výši, při nejvyšším poplatku, nejvyšší úrokové sazbě, při poskytnutí úvěru do 1. 9. 2020 na období jednoho roku a splacení ve 12 měsíčních splátkách se stejnou výší jistiny, a to vždy do 20. dne v měsíci. Nabídka nezohledňuje další čerpání úvěru ani využití doplňkových služeb. Nabídkou nevzniká nárok na poskytnutí úvěru. Každou žádost o čerpání úvěru posuzujeme individuálně a může se od prezentované lišit.

JAK SPLÁCET

Minimální splátka je 4 % z dlužné částky
(minimálně 400 Kč).

Můžete zaplatit
jakoukoliv vyšší částku.

V čem je výhoda

V čem je výhoda

Výši splátek karty a způsob jejich platby si můžete libovolně měnit podle toho, jak se vám to hodí. Zaplatit musíte vždy jen minimální splátku, kterou vám pošleme v měsíčním výpisu.

VYČERPANOU ČÁSTKU Z ÚVĚROVÉHO RÁMCE MŮŽETE ZAPLATIT:

  • Inkasem

    Když si zvolíte splácení inkasem, automaticky a zdarma vám budeme každý měsíc strhávat minimální splátku. Když budete chtít, abychom si strhávali celou využitou částku, budeme si účtovat poplatek 19 Kč měsíčně.

  • Převodem z běžného účtu ve kterékoli bance v ČR

  • Poštovní poukázkou

  • Kuponem na terminálech Sazky

    K placení splátek na terminálu Sazky slouží kupon, který najdete v každém výpise, na www.SpravceFinanci.cz nebo v mobilní aplikaci. Můžete využít terminál v kterékoliv trafice a peníze budou na našem účtu už v den zaplacení.

DOKUMENTY KE STAŽENÍ

Nahlédněte do Úvěrových podmínek, sazebníků a dalších dokumentů.