Když kartu, tak Šikovnou

Se Šikovnou kartou šetříte na každém kroku. Část peněz ze svých nákupů získáváte zpět.

hlavní fotka baneru

Za nákupy u Premia partnerů získáte
zpět až 20 %.

Každý měsíc máte jeden výběr
z bankomatu zdarma.

Ušetří peníze, a hlavně pomůže v nouzi

Když píchnete pneumatiku, přijede vám ji mechanik vyměnit.

Více o asistenci k vozidlům.

V případě potřeby využití asistenčních služeb volejte na telefonní číslo 542 527 528.

Limit pojistného plnění na jednu pojistnou událost je 10 000 Kč pro všechny dílčí asistence. Výjimkou je Medická infolinka a Telefonické poradenství v právních oblastech, které jsou bez limitu. Detailní informace o pojistném krytí a limitech pojistného plnění naleznete v pojistných podmínkách.

Využívejte všechny výhody Šikovné karty pouze za 59 Kč měsíčně.

více o asistenčních službách

Jak splácet

Minimální splátka je 4 % z dlužné částky
(minimálně 400 Kč).

Můžete zaplatit
jakoukoliv vyšší částku.

V čem je výhoda

V čem je výhoda

Výši splátek karty a způsob jejich platby si můžete libovolně měnit podle toho, jak se vám to hodí. Zaplatit musíte vždy jen minimální splátku, kterou vám pošleme v měsíčním výpisu.

Příklad splácení karty:

Ilustrativní výpočet dle zákona pro revolvingový úvěr: Výše úvěru 30 000 Kč, roční úroková sazba 26,28 %, RPSN 35,08 %, celkem zaplatíte 34 980 Kč. Jednotlivé po sobě jdoucí měsíční splátky: 3 216 Kč, 3 161 Kč, 3 107 Kč, 3 052 Kč, 2 997 Kč, 2 942 Kč, 2 888 Kč, 2 833 Kč, 2 778 Kč, 2 723 Kč, 2 669 Kč, 2 614 Kč. Splátky a částka, kterou celkem zaplatíte, jsou matematicky zaokrouhleny. Uvedené hodnoty platí za předpokladu čerpání celé výše úvěru okamžitě, bezhotovostně, v plné výši, při nejvyšším poplatku, nejvyšší úrokové sazbě, při poskytnutí úvěru na období jednoho roku a splacení ve 12 měsíčních splátkách se stejnou výší jistiny. Nabídka nezohledňuje další čerpání úvěru ani využití doplňkových služeb. Nabídkou nevzniká nárok na poskytnutí úvěru. Každou žádost o čerpání úvěru posuzujeme individuálně a může se od prezentované lišit.

Vyčerpanou částku z úvěrového rámce můžete zaplatit:

  • Inkasem

    Když si zvolíte splácení inkasem, automaticky a zdarma vám budeme každý měsíc strhávat minimální splátku. Když budete chtít, abychom si strhávali celou využitou částku, budeme si účtovat poplatek 19 Kč měsíčně.

  • Převodem z běžného účtu ve kterékoli bance v ČR

  • Poštovní poukázkou

  • Kuponem na terminálech Sazky

    K placení splátek na terminálu Sazky slouží kupon, který najdete v každém výpise, na www.SpravceFinanci.cz nebo v mobilní aplikaci. Můžete využít terminál v kterékoliv trafice a peníze budou na našem účtu už v den zaplacení.

Nejčastější dotazy

Jaké jsou podmínky získání kreditní karty?

Kreditní kartu může získat plnoletá osoba způsobilá právním úkonům. Karta je určena osobám se stálým zdrojem příjmu.

Jaké potřebuji pro sjednání doklady?

Připravte si prosím dva doklady totožnosti. Jedním z těchto dokladů platný občanský průkaz. Druhým dokladem může být váš řidičský průkaz, cestovní pas, zbrojní průkaz, případně rodný list.

Dále je důležité údaje o vašem zaměstnavateli, nebo vaší firmě – přesný název, adresu, telefon a IČO.

K čemu mohu kartu využít?

Kartu můžete využít pro platby u obchodníků v České republice i v zahraniční, pro výběry z bankomatu v České republice i v zahraničí, pro platby na internetu nebo pro převod peněz na účet.

Má kartu službu 3D Secure? A podporují ji všichni obchodníci na internetu?

Ano, kartu 3D Secure naše karta poskytuje. V České republice a Evropě podporuje službu většina internetových prodejců a i ve světě počet prudce roste.

Můžu s touto kartou platit na internetu a v zahraničí?

Ano, naše karta umožňuje jak platby přes internet, tak její používání v zahraničí.