Flexibilní půjčka • Home Credit, a. s. • Home Credit a.s.
1250 hc bf0c5129 7401e9d50acce66af2a721fb169bd473

Využívejte svou Flexibilní půjčku naplno

2468 1944x1356 flexi onboarding cz 872a6fe8 e60347f021f011f8ec61834c72d222c3

Můžete splácet flexibilně, stačí poslat minimální splátku. Splacené peníze lze znovu využít.

S kartou nakoupíte v obchodech i na internetu a vyberete peníze z bankomatu.

Splácejte flexibilně, jak sami chcete

Máte volné finance? Pošlete vyšší splátku.

Více

Máte volné finance? Pošlete vyšší splátku.

Čím více z vyčerpané částky vrátíte, tím méně zaplatíte na úrocích. Pokud budete chtít poslat vyšší splátku, nemusíte to dopředu oznamovat.

Máte nečekané výdaje? Pošlete třeba jen minimální splátku.

Více

Máte nečekané výdaje? Pošlete třeba jen minimální splátku.

Splácet můžete víc nebo míň, jak zrovna chcete. Stačí poslat každý měsíc aspoň minimální splátku, kterou máte uvedenou ve své smlouvě o úvěru.

Jak využít splacené peníze?

 • 1.

  S Flexibilní půjčkou můžete splacené peníze využívat opakovaně bez dalšího schvalování.

 • 2.

  Peníze si můžete převést na svůj běžný účet sami v mobilní aplikaci a ve Správci financí. Nebo nám zavolejte na klientskou linku 542 100 100 a vše vyřešíme po telefonu.

 • 3.

  S kartou k Flexibilní půjčce můžete nakupovat v obchodech, na internetu, nebo s ní platit mobilem pomocí Peněženky Google nebo Apple. S kartou můžete také vybírat hotovost z bankomatu.

Ještě kartu k půjčce nemáte? Vydejte si v mobilní aplikaci virtuální kartu.
Máte ji za pár sekund k dispozici a je úplně bezpečná.

Mějte svou půjčku pod kontrolou v mobilní aplikaci

 • Jednoduché splácení a údaje o splátce

  Ihned po přihlášení vidíte aktuální stav i termín splátky.

  Odeslání splátky vyřídíte na pár kliknutí přes ikonu své banky nebo pomocí QR kódu. Číslo účtu, částku a variabilní symbol vyplníme za vás.

 • Měsíční výpisy v digitální podobě

  Šetříme naši přírodu. V aplikaci najdete na jednom místě výpisy za posledních 12 měsíců.

 • Převod peněz na pár kliknutí

  Potřebujete rychle peníze na svém bankovním účtu? Stačí par kliknutí v aplikaci a peníze putují přímo k vám. Využít můžete i platbu přes QR kód.

  TIP: Když potřebujete víc, můžete si požádat o navýšení úvěrového rámce.

 • Virtuální karta pro bezpečné placení

  Kartu vám vydáme obratem přímo v aplikaci. Než vyrazíte do obchodu nebo bankomatu, přidejte si virtuální kartu do Peněženky Google nebo Apple.

  V aplikaci si bezpečně zobrazíte údaje karty. V případě potřeby vyřešíte blokaci nebo změnu limitů.

 • Kompletní pohyby na účtu

  V historii transakcí vidíte přehledně všechny své nákupy, převody i splátky.

Stáhněte si mobilní aplikaci pro Android nebo iOS zdarma.

Pojištění schopnosti splácet

Sjednejte si ke své Flexibilní půjčce kvalitní pojištění a splácejte v klidu. Pojištění schopnosti splácet vám pomůže, když onemocníte nebo přijdete o práci. Podívejte se na detailní informace k balíčkům MAX a MAX+.

Informace o půjčce

Kolik musím splácet nejméně?

Výši minimální splátky, kterou je potřeba vždy uhradit, máte uvedenou ve smlouvě. Tato částka se nemění a pro připomenutí ji uvidíte ve svém měsíčním výpise. Každý měsíc musíte zaplatit aspoň minimální splátku.

Co když chci platit jinou výši splátky?

Při sjednávání úvěru jste si zvolili výši měsíční splátky, která vyhovuje vašim možnostem a potřebám. Tuto částku také uvidíte ve svém výpise.

Přesto však můžete hradit, kolik chcete, a dokonce každý měsíc jinou výši. Splátka ale nesmí být nižší než ta minimální, která je uvedena ve smlouvě.

Nemusíte se nás ptát ani nás o tom informovat.

Co když zapomenu, kolik mám platit?

Všechny potřebné informace se dozvíte z pravidelného měsíčního výpisu, který obdržíte vždy začátkem měsíce e-mailem nebo poštou. Posledních 12 výpisů najdete vždy v mobilní aplikaci i na www.SpravceFinanci.cz.

Můžu si splátku zcela odložit?

V případě potřeby si můžete odložit celou splátku. Stačí nám před datem její splatnosti zavolat na klientskou linku 542 100 100 a dohodnout se s operátorem. Tento jednorázový odklad je zdarma a dlužná částka je i po dobu odkladu úročena.

Můžu již splacené peníze opět využít?

Samozřejmě. Pokud budete splacené peníze opětovně potřebovat, můžete si je převést na svůj běžný účet v mobilní aplikaci, ve Správci financí (www.SpravceFinanci.cz) nebo nám zavolat na klientskou linku 542 100 100, kde s vámi převod peněz provedeme.

Díky virtuální kartě můžete splacené peníze využívat například při placení kartou nebo si můžete vybrat hotovost z bankomatu. Pokud máte raději kartu plastovou, zavolejte si o ni na klientskou linku.

Jak získat kartu k Flexibilní půjčce?

O kartu k účtu si můžete požádat kdykoliv během trvání smlouvy. Za pár sekund si vydáte virtuální kartu v mobilní aplikaci. Pokud máte radši plastovou kartu, zavolejte si o ni na linku 542 100 100 a zdarma vám ji pošleme.

Můžu úvěr předčasně splatit?

Flexibilní půjčka je revolvingový úvěr. Smlouva je uzavřená na dobu neurčitou, takže i po doplacení všech závazků trvá dál. Pokud peníze nevyužíváte, neplatíte žádné úroky ani poplatky. Chcete-li úvěrovou smlouvu vypovědět, volejte 542 100 100.