Flexibilní půjčka pro OSVČ • Home Credit a.s.

Flexibilní půjčka pro OSVČ

Je to krásný pocit, když můžete každý měsíc posílat jinou výši splátky

2210 1944x1356 podnik pujcka 0e7c5c32 da9f7d2d1e5027a03d0d7b6513b608b1

Stačí podnikat alespoň 3 měsíce. Půjčku sjednáte online do 15 minut.

Revolvingový úvěr až 250 000 Kč můžete využít opakovaně na cokoliv.

Kalkulačka k Flexibilní půjčce

Zadejte osobní údaje:

Nebo si sjednejte půjčku po telefonu 800 900 690

Vyberte výši půjčky

80 000 Kč
10 000 Kč 250 000 Kč

Vyberte kolik chcete splácet

2 200 Kč
2 200 Kč 9 000 Kč
Půjčka
80 000 Kč
Splátka
2 200 Kč
Minimální splátka 
1 748 Kč
Doba splácení
50 měsíců
Splatná častka
109 770 Kč

Zadejte osobní údaje:

Nebo si sjednejte půjčku po telefonu 800 900 690

Chcete dokončit žádost po telefonu? ☎ Klikněte zde. Zavoláme Vám.

Flexibilní půjčku ovládáte v mobilní aplikaci Home Credit
Je zdarma, najdete v ní údaje o aktuální splátce a na pár kliknutí převedete peníze na účet.

qr kod

Výhody Flexibilní půjčky pro OSVČ

Rychlé online sjednání

Postávání v řadě na pobočce dávno odzvonilo. U nás si Flexibilní půjčku 10 000 až 250 000 Kč bez zajištění vyřídíte do 15 minut online na mobilu nebo počítači. Odkudkoliv a kdykoliv.

Sjednávání půjčky pro podnikatele online

Stačí nám dva doklady a bankovní účet

Víme, jak je váš čas drahý. Nebudeme vás proto otravovat administrativou. Ke sjednání Flexibilní půjčky nám postačí jen dva doklady totožnosti, výpis z účtu a 15 minut vašeho času.

Podnikatel potřebující půjčku

Můžete splácet podle sezóny

Je vaše podnikání v hledáčku zákazníků jen od jara do podzimu, nebo naopak vyděláváte hlavně v zimní půlce roku? Žádný problém. U nás můžete splácet podle toho, jak se právě točí váš byznys. Můžete si měnit výši splátky nebo si splácení úplně odložit.

Sezónní podnikání

Hodnocení našich zákazníků

★★★★★

Veronika N.

Jsem naprosto spokojená se všemi službami, rychlé jednání, aplikace super, nemám, co bych mohla vytknout.

★★★★★

Věra Z.

Bylo to rychlé, peníze jsem měla brzy na účtu a splátky mohu posílat ve výši, jaká mi vyhovuje.

★★★★★

Šárka D.

Vaši společnost bych rozhodně doporučila. Jednoduché možnosti pro vyřízení, pravidelný přehled o půjčce, možnost čerpání splacených částek.

Při výši úvěru 80 000 Kč a vámi zvolené měsíční splátce 2 200 Kč, zaplatíte 109 770 Kč v maximálně 50 měsíčních splátkách. Uvedené platí při datu čerpání k dnešnímu dni.


Ilustrativní výpočet dle zákona pro revolvingový úvěr: Výše úvěru 80 000 Kč, roční úroková sazba 15,9 %, RPSN 17,1 %, celkem zaplatíte 86 890 Kč. Jednotlivé po sobě jdoucí měsíční splátky: 7 727 Kč, 7 638 Kč, 7 550 Kč, 7 462 Kč, 7 373 Kč, 7 285 Kč, 7 197 Kč, 7 108 Kč, 7 020 Kč, 6 932 Kč, 6 843 Kč a 6 755 Kč. Splátky a částka, kterou celkem zaplatíte, jsou matematicky zaokrouhleny. Uvedené hodnoty platí za předpokladu čerpání celé výše úvěru okamžitě, bezhotovostně, v plné výši, při výše uvedené úrokové sazbě a bez poplatku, při poskytnutí revolvingového úvěru na období jednoho roku a splacení ve 12 měsíčních splátkách se stejnou výší jistiny. Nabídka nezohledňuje další čerpání úvěru ani využití doplňkových služeb.


Nabídkou nevzniká nárok na poskytnutí úvěru. Každou žádost o čerpání úvěru posuzujeme individuálně, může se od prezentované lišit, a maximální výše RPSN nepřesáhne 31,8 %. 


Flexibilní půjčka je revolvingový úvěr. To znamená, že smlouva o úvěru je uzavřena na dobu neurčitou a klient může úvěr opakovaně čerpat až do výše nevyčerpaného úvěrového rámce. Pokud klient dlužnou částku splatí, může úvěrový rámec znovu využít v celém rozsahu.

Proč si jako OSVČ půjčit u nás

26 let

pomáháme lidem plnit si sny a zlepšujeme jejich příběhy

2,8 milionu

zákazníků si vybralo naše financování

na cokoliv

je jen na vás, co uděláte s půjčenými penězi

Vaše nejčastější dotazy k Flexibilní půjčce

Co mám dělat, když nemůžu splácet?

Pokud se dostanete do neočekávané finanční situace, která vám znemožní plnit řádně a včas závazky vůči naší společnosti, neváhejte a informujte nás o tom co nejdříve. Nejlépe ještě předtím, než se dostanete do prodlení se svou splátkou. Můžete se tak mj. vyhnout postihům, které se pojí s nezaplacením splátky v řádném termínu. Přečtěte si podrobný návod zde.

Jaká je hlavní výhoda Flexibilní půjčky?

Půjčka umožňuje flexibilní splácení a čerpání, čímž se dokáže přizpůsobit vaší aktuální situaci.

Kdy obdržím peníze ze sjednané půjčky?

Peníze odešleme na váš bankovní účet v rámci pracovního dne. Spolu s podepsanou smlouvou je potřeba dodat také požadované doklady.

Budu platit nějaké poplatky?

Za vyřízení, vedení a doplacení nezaplatíte ani korunu.

Kolik musím platit nejméně?

Výši minimální splátky, kterou je potřeba vždy uhradit, si dohodnete při sjednání smlouvy. Tato částka se nemění a pro připomenutí, ji uvidíte ve vašem měsíčním výpise. Každý měsíc musíte zaplatit přinejmenším minimální splátku.

Co když chci platit jinou výši splátky?

Při sjednávání úvěru si zvolíte výši měsíční splátky, která vyhovuje vašim možnostem a potřebám. Tuto částku také uvidíte ve vašem výpise. Přesto však můžete hradit, kolik chcete, a dokonce každý měsíc jinou výši. Splátka ale nesmí být nižší, než ta minimální, která je uvedená ve smlouvě. Nemusíte se nás ptát, ani nás o tom informovat.

Co když zapomenu, kolik mám platit?

Všechny potřebné informace se dozvíte z pravidelného měsíčního výpisu, který obdržíte vždy začátkem měsíce, v mobilní aplikaci Home Credit nebo na www.SpravceFinanci.cz.

Můžu si splátku zcela odložit?

V případě potřeby si splátku můžete odložit celou. Stačí nám před datem její splatnosti zavolat na klientskou linku 542 100 100 a dohodnout se s operátorem. Tento jednorázový odklad je zdarma a dlužná částka je i po dobu odkladu úročena.

Můžu již splacené peníze opět využít?

Samozřejmě. Pokud budete splacené peníze opětovně potřebovat, můžete si je převést v naší mobilní aplikaci nebo ve Správci Financí. Peníze vám taky rádi převedeme na účet po telefonu na lince 542 100 100.Máte-li k půjčce Flexibilní kartu, můžete splacené peníze využívat například při placení kartou, případně si vybrat hotovost z bankomatu.

Jak můžu získat Flexibilní kartu?

Kartu si můžete zvolit při sjednání půjčky. O kartu k Flexibilní půjčce si můžete dodatečně požádat kdykoliv během trvání smlouvy. Stačí zavolat na číslo 542 100 100.

Můžu úvěr předčasně splatit?

Flexibilní půjčka je revolvingový úvěr. To znamená, že i po doplacení všech závazků funguje dál. I když bez úroků či poplatků. Chcete-li úvěr vypovědět, volejte 542 100 100.

Naši půjčku můžete využít na cokoli

Nové vybavení domácnosti na splátky

Nastartujte nové podnikání

Chcete si otevřít novou kavárnu, začít vyrábět značkové kožené doplňky nebo rozjet jiné podnikání? Popostrčíme vás na startu, ať se rychleji rozjedete.

Auto na splátky

Investujte do vylepšení

Uvažujete o modernějším vybavení do vaší dílny, potřebujete lepší dodávku na montáže nebo lepší troubu do pekárny? Jak je libo. S námi to zvládnete.

Mobilní telefon na splátky

Použijte peníze na něco jiného

Ještě nevíte, na co přesně peníze využijete? To vůbec nevadí. Flexibilní půjčku můžete mít po ruce na cokoliv, co bude potřeba. Dokonce i opakovaně.