S Home Creditem spolupracuje 23 cestovních kanceláří • Home Credit…

S Home Creditem spolupracuje 23 cestovních kanceláří

13. 06. 2005

Praha 9. 6. 2005 – Zájezd financovaný na splátky s Home Creditem již nabízí 23 cestovních kanceláří. Těmi největšími jsou Alexandria, Kontakt Moravia, Sunny Days a Vítkovice Tours, jejichž řady letos rozšířily regionální cestovní kanceláře z celé České republiky.

Možnost nákupu zájezdu na splátky se již neomezuje jen na největší cestovní kanceláře se sídly ve větších městech, ale jeho výhod mohou využít už i zákazníci regionálních cestovních kanceláří. „Naším prostřednictvím mohou klienti uhradit zájezd jakékoliv kategorie již v 71 pobočkách různých cestovních kanceláří se sídlem v 35 městech po celé České republice,“ říká Ing. Miloš Stibor, generální ředitel Home Credit Finance, a pro ilustraci uvádí Kopřivnici, Hořovice, Českou Třebovou nebo Trutnov.

Při výběru partnerských cestovních kanceláří sleduje Home Credit i to, zda splňují veškeré zákonné normy a požadavky na ně kladené, tedy mimo jiné, zda jsou pojištěny pro případ úpadku. Logo Home Credit na dveřích je tak pro zákazníky symbolem, že vstupují do renomované cestovní kanceláře.

Pro prodej zájezdů na splátky s Home Creditem se loni rozhodla i cestovní kancelář Vítkovice Tours. „Myslím si, že možnost nákupu zájezdu na splátky by dnes měla být ve standardní nabídce každé dobré cestovní kanceláře, která chce svým klientům poskytovat co nejlepší služby, bez ohledu na svoji velikost a regionální působnost,“ vysvětluje důvody rozhodnutí Ing. Jitka Ivanová, vedoucí autorizovaného prodeje z Vítkovice Tours.

Charakteristika úvěru a podmínky pro jeho získání

V partnerských cestovních kancelářích mohou klienti Home Creditu nalézt i produkt s nulovým navýšením. V takovém případě je akontace stanovena od 10 % z ceny zájezdu, výše měsíční splátky se odvíjí od počtu splátek (5 nebo 10) a výše akontace. Díky této variabilitě si klient může zvolit výši měsíční splátky podle svých možností.

Podmínky pro poskytnutí úvěru jsou podobné, jako u spotřebitelských úvěrů poskytovaných na koupi spotřebního zboží:

  • Občan ČR, starší 18 let se stálým zdrojem svých příjmů.
  • Při uzavírání smlouvy o úvěru klient prokáže svoji totožnost občanským průkazem a druhým dokladem totožnosti (řidičský průkaz, cestovní pas, rodný list či zbrojní průkaz).
  • Pro úvěry do 20 tisíc korun není zapotřebí potvrzení o výši příjmů.
Modelový příklad
cena zájezdu: 30 000 Kč
akontace: 20 %
počet splátek: 10 měsíců
měsíční splátka: 2 400 Kč
poplatky: 0 Kč
přeplatek: 0 Kč
RPSN: 0 %