542 100 100

Pracovní dny od 8 do 18 hod.

Číslo 840 155 155 nahrazujeme pevnou linkou. Můžete volat výhodněji, podle běžné sazby svého operátora.

727 618 618

Pracovní dny od 8 do 18 hod.

Chcete volat na mobilní číslo? Na této lince můžete využít své volné minuty.

Pokud neradi voláte, napište nám email!

10 pravidel jak bezpečně používat nejen Správce financí

Martin Řezáč nově hlídá rizika Home Creditu

Autor tiskové zprávy - Zuzana Bienvenu

Přidáno

1. 5. 2014

Autor

Zuzana Bienvenu
Tisková mluvčí

Novým ředitelem divize Risk pro celou Českou republiku i Slovensko se stává Martin Řezáč. Do jeho kompetence bude spadat řízení rizik a zpracování smluv. Martin Řezáč přichází z Masarykovy univerzity, kde dlouhodobě působil na Ústavu matematiky a statistiky jako odborný asistent. V pozici tak vystřídá Lukáše Civína, který pokračuje v kariéře v rámci skupiny Home Credit.

Martin Řezáč přechází z Masarykovy univerzity. Zde působil jako odborný asistent, a získal svůj doktorský titul v oboru pravděpodobnost a matematická statistika. Řízení rizika se věnuje dlouhodobě profesně i z akademického pohledu. Již dříve působil ve skupině Home Credit International, kde se zabýval řízením rizik na mezinárodní úrovni. Na téma úvěrového rizika a scoringových modelů publikoval řadu příspěvků v českých i zahraničních vědeckých časopisech a sbornících. V rámci výuky se věnoval oblastem statistiky a data-miningu.

Řízení rizika v Home Creditu je na vysoké úrovni. Proto mým prvořadým cílem je pokračovat v současných projektech a úspěšně je dokončit. Dále bych rád aplikoval poznatky z vědecké půdy a zavedl nové, inovativní prvky v řízení rizik,“ říká ke svému jmenování Martin Řezáč.

Martin Řezáč je ženatý, má dvě děti. Mezi jeho koníčky patří hlavně volejbal a vodáctví. Na kánoi projel téměř všechny řeky v Česku a na svém pádle má i nemálo zářezů ze slovenských řek.

 

Přihlášení k odběru nových tiskových zpráv

Ochrana osobních údajů