Kateřina Dobešová je od listopadu v čele komunikace Home Credit ČR a…

Kateřina Dobešová je od listopadu v čele komunikace Home Credit ČR a SR

06. 11. 2023

Kateřina Dobešová se od listopadu stala novou tiskovou mluvčí a zároveň povede interní a externí komunikaci společnosti Home Credit ČR a také na Slovensku. Zodpovědná bude jak za komunikaci s médii, tak i za rozvoj a vedení interní i externí komunikace v České republice a na Slovensku.


Kateřina Dobešová má dlouholeté zkušenosti s prací tiskové mluvčí, její hlavní náplní práce na předchozích působištích byla právě komunikace s médii a širokou veřejností. Do Home Creditu nastupuje z radnice městské části Brno-střed, kde byla od roku 2016 zodpovědná za kontakt s novináři a výrazně se podílela i na interní komunikaci a péči o zaměstnance. Před tím působila na podobné pozici u Regionální rady Jihovýchod. Veškerá její pracovní kariéra byla vždy spojena s marketingem.

„Budu pokračovat v nastaveném trendu otevřené komunikace. Home Credit je ve svém segmentu leaderem v digitalizaci a zavádění technologických novinek, líbí se mi jeho komunikace směrem k zákazníkovi, která je jasná a srozumitelná. Do budoucna se chceme ještě více soustředit na edukaci klientů, kultivaci trhu a pokračovat tak v úspěšném budování značky Home Credit jako férového poskytovatele spotřebitelských úvěrů. Těším se také na novou výzvu spojenou s komunikací nových produktů určených pro živnostníky, Home Credit vstoupil nedávno na tento trh s cílem nabídnout rychlé financování s jasnými pravidly bez zbytečné administrativní zátěže,“
uvádí Kateřina Dobešová.

Na svém postu vystřídala Michala Filu, který odešel do vedení České televize, kde působil několik let v minulosti.

Kateřina Dobešová
Tisková mluvčí Home Credit ČR a SR
tel.: + 420 736 473 813
katerina.dobesova@homecredit.cz

Poznámka pro editory:


Společnost Home Credit a.s.
byla založena v roce 1997 a dnes je dceřinou společností Air Bank a.s. Home Credit pomáhá lidem nejen při nákupech na splátky přímo v obchodech a na internetu, ale nabízí také hotovostní úvěry a úvěry na auta, konsolidaci stávajících půjček nebo kreditní karty. V Česku poskytl Home Credit a.s. v roce 2022 úvěry v celkové výši 13,9 miliard Kč. Více na www.homecredit.cz
Skupina PPF
působí v Evropě, Asii a Severní Americe. Investuje do řady oborů – od telekomunikací, médií přes finanční služby, e-commerce, biotechnologie, nemovitosti až po mobilitu. Skupina vlastní aktiva ve výši téměř 40 miliard eur a zaměstnává celosvětově více než 60 tisíc lidí (k 31. 12. 2022).