Home Credit s Flexibilní půjčkou pro podnikatele nabízí rychlou a…

Home Credit s Flexibilní půjčkou pro podnikatele nabízí rychlou a férovou alternativu k bankovním produktům

17. 10. 2023

Home Credit vstupuje na úvěrový trh pro podnikatele. V současnosti nabídne živnostníkům a příští rok právnickým subjektům neúčelovou půjčku, jejíž sjednání je rychlé, podmínky jsou jednoduché a srozumitelné a splátky si klient snadno přizpůsobí své potřebě. Na rozdíl od většiny bank nebude kvůli žádosti o Flexibilní půjčku nutit podnikatele k osobní návštěvě, k vysvětlování účelu půjčky a odpadá zde i bezdůvodná byrokracie. Nový produkt od Home Creditu nabídne férovou alternativu s jasnými pravidly, klient je ve vztahu k Home Creditu rovnocenným partnerem, kterého nebude zbytečně zatěžovat.


Flexibilní půjčka pomůže podnikatelům vytvořit dlouhodobou finanční rezervu nebo jim vyřešit často klíčový problém s cashflow. Půjčka je neúčelová, a stejně jako u půjčky pro spotřebitele nabízí flexibilitu ve splácení a přizpůsobí se tak aktuální situaci podnikatele.

„Z našeho průzkumu mezi podnikateli jednoznačně vyplynulo, že chtějí produkt, který si sjednají bez nutnosti osobní návštěvy, každý měsíc mohou posílat jinou částku, což ocení především sezónní podnikatelé, a půjčku mohou po splacení čerpat opakovaně. Podnikatelům může tato půjčka pomoci v případě negativního cashflow nebo jako finanční jistota,“
uvádí Milan Cáder, Ředitel divize Produkty a Marketing Home Credit ČR a SR.

V průzkumu také zaznělo, že pokud má klient u své banky úvěr, který není ještě splacený, je pro něj složitější získat další. V některých případech je vyžadováno sjednání běžného účtu, celý proces je zdlouhavý, trvá i několik dní, a pro klienta je často nepříjemný.

Hlavní výhodou neúčelové Flexibilní půjčky pro podnikatele od Home Creditu je sjednání online, a to včetně podpisu pomocí SMS, půjčka je schválena do 15 minut. Podnikatelé mají v mobilní aplikaci přehledné informace o čerpání a splácení. Mohou si měnit splátky a jednou ročně splátku vynechat úplně. Kompletní proces žádosti je velmi jednoduchý a rychlý, cílový stav nově zaváděného procesu je doložit pouze IČO a bankovní účet, ostatní údaje si Home Credit dohledá z dostupných zdrojů.

S Flexibilní půjčkou pro podnikatele nemusí klient vysvětlovat její účel, každý měsíc může splácet jinou částku, a to kdykoliv během měsíce a může opakovaně půjčku čerpat v rámci schváleného rámce. Její úroková míra začíná na 8,9 %, půjčka je zcela bez poplatků, včetně předčasného splacení a výše úvěru se pohybuje od 30 do 500 tisíc Kč.


Adéla Hansen

Mediální zástupce Home Credit ČR
+420 604 370 843
a.hansen@omnimedia.cz

Poznámka pro editory:
Společnost Home Credit a.s.
byla založena v roce 1997 a dnes je dceřinou společností Air Bank a.s. Home Credit pomáhá lidem nejen při nákupech na splátky přímo v obchodech a na internetu, ale nabízí také hotovostní úvěry a úvěry na auta, konsolidaci stávajících půjček nebo kreditní karty. V Česku poskytl Home Credit a.s. v roce 2022 úvěry v celkové výši 13,9 miliard Kč. Více na www.homecredit.cz

Skupina PPF
působí v Evropě, Asii a Severní Americe. Investuje do řady oborů – od telekomunikací, médií přes finanční služby, e-commerce, biotechnologie, nemovitosti až po mobilitu. Skupina vlastní aktiva ve výši téměř 40 miliard eur a zaměstnává celosvětově více než 60 tisíc lidí (k 31. 12. 2022).