Home Credit představil mobilní aplikaci pro správu kreditních karet a…

Home Credit představil mobilní aplikaci pro správu kreditních karet a Flexibilní půjčky

07. 03. 2019
Správa úvěru je teď ještě jednoduší než kdykoliv předtím. Home Credit spustil mobilní aplikaci pro uživatele kreditních karet, Flexibilní půjčky a úvěru s opakovaným čerpáním. Novou komunikační platformu postupně doplní také další produkty. Aplikace je prozatím dostupná pro operační systém Android, ale verze pro iOS se chystá už na letošek.

Klíčové funkce a rychlý přehled vždy po ruce

V aplikaci během pár sekund zjistíte aktuální výši splátky i instrukce k jejímu zaplacení. „Současná verze aplikace přináší nový uživatelský servis pro klienty s kreditními kartami, Flexibilní půjčkou a úvěrem s opakovaným čerpáním. Klienti v aplikaci snadno a rychle zjistí aktuální zůstatek na kartě, mají přehled o bezúročném období a najdou tam i užitečné informace o produktech. Jednoduše si převedou peníze na běžný účet, prohlédnou si transakční historii anebo zjistí, jaký získali bonus v rámci věrnostního programu Premia. Samozřejmě v aplikaci máme i aktuální slevy u obchodných partnerů Home Creditu, které mohou naši klienti využít,“ představuje klíčové vlastnosti mobilní aplikace Home Credit Petr Souček, vedoucí týmu aplikace.

Bezpečnost a jednoduchost na prvním místě

Aplikace v sobě spojuje bezpečnost a jednoduchost. Klienti se přihlašují kódem, nebo otiskem prstu. „Spuštěním aplikace jsme udělali významný krok směrem k našim klientům. Zjednodušujeme jim přístup k financím, navíc dbáme na bezpečnost. V inovacích budeme nadále pokračovat, abychom vyhověli neustále rostoucím a vyvíjejícím se potřebám klientů. Ti mobilní zařízení vnímají jako jednoduchý, efektivní a bezpečný nástroj pro ovládání svých financí,“ ozřejmuje výhody aplikace Petr Souček. Aplikace je momentálně dostupná pro mobilní telefony s operačním systémem Android, zanedlouho k ní přibyde i aplikace pro iOS.

Vše, co potřebujete, najdete v aplikaci

Aplikace se v tomhle roku rozšíří o další služby a produkty společnosti Home Credit. „Našim cílem je vytvořit pro klienta nástroj, který mu umožní vyřídit vše, co potřebuje, přímo v mobilní aplikaci. Tím mám na mysli celý proces sjednání úvěru i jeho spravování. Klient nebude muset hledat informace na různých místech, plně ho obslouží jeho vlastní telefon. Navíc se snažíme, aby ho používání aplikace bavilo,“ dodává Souček.

Aplikace není jenom pro stávající klienty Home Creditu. „Poslouží i těm, kteří půjčku teprve zvažují, a hledají finanční produkt ušitý na míru. Po vyplnění krátkého formuláře v aplikaci se se zájemcem o půjčku spojí klientské centrum a nabídne mu půjčku dle jeho potřeb. Budoucí verze aplikace umožní celý popsaný proces zvládnout přímo v telefonu,“ uzavírá vedoucí týmu mobilní aplikace Home Credit.