Odložené splácení

Nakupte teď a začněte splácet za 3 měsíce.

hlavní fotka baneru

Nákup na e-shopu si rozložíte do splátek a my vám odložíme splácení.

Zakoupené zboží vám e-shop rovnou odešle.

JAK NA ODLOŽENÉ SPLÁCENÍ PŘI NÁKUPU NA REVOLVINGOVÝ ÚVĚR NA E-SHOPU

Vyberte si zboží

Jak na to?

Vyberte si zboží

Odložit si můžete splácení jakéhokoliv nákupu na e-shopech už od 1 000 Kč.

Odložte si splácení

Jak postupovat

Odložte si splácení

V e-shopu zvolíte platební metodu Home Credit a variantu "Odložené splácení". A začnete splácet za 3 měsíce.

Zboží je vaše

Více informací

Zboží je vaše

Po dokončení nákupu e-shop ihned zboží expeduje. O začátku splácení vás budeme informovat výpisem.

Příklad:

Na e-shopu si koupíte 20. 10. 2021 novou televizi na splátky s Odloženým splácením na 11 měsíců. Po úspěšném dokončení nákupu vám e-shop pošle televizi domů, ale vy začnete v klidu splácet za tři měsíce a první splátku nám pošlete tak, aby byla nejpozději 20. 1. 2022 u nás na účtu.

Nejčastější dotazy

Jak s Šikovným účtem nakoupíte s odloženým splácením?

Při nákupu na splátky, například na partnerském e-shopu, od nás zdarma dostáváte také Šikovný účet. Nákup na splátky se rovnou odečte ze Šikovného účtu a za zbytek peněz na účtu můžete dál nakupovat. Nákup na splátky i samotný Šikovný účet jsou jeden finanční produkt vázaný na jednu úvěrovou smlouvu.

U prvního i každého dalšího nákupu na e-shopu ze Šikovného účtu nad 1 000 Kč potvrzeného do 31. 12. 2021 si můžete nastavit tzv. Odložené splácení, tzn., že daný nákup začnete splácet až za 3 měsíce od jeho zaúčtování na úvěrovém účtu. O tom, kdy a kolik začít splácet, vás budeme informovat v měsíčním výpise.

Jaké jsou podmínky získání Šikovného účtu?

Šikovný účet je určen plnoletým osobám se stálým zdrojem příjmů.

Jaké potřebuji pro sjednání doklady?

Stačí dva doklady totožnosti. Jedním z těchto dokladů musí být platný občanský průkaz. Druhým dokladem může být váš řidičský průkaz, cestovní pas, zbrojní průkaz, průkaz pojištěnce, případně rodný list.

Budeme potřebovat také výpis z účtu vedeného na vaše jméno, údaje o vašem zaměstnavateli, nebo vaší firmě – přesný název, adresu, telefon a IČO.

K čemu a kde mohu Šikovný účet použit?

Se Šikovným účtem můžete nakupovat na splátky virtuální nebo fyzickou kartou na e-shopech i v kamenných prodejnách, posílat si peníze na svůj bankovní účet nebo vybírat z bankomatu v ČR i zahraničí. To vše bez uzavírání dalších smluv.

Co je to virtuální karta?

Virtuální karta je alternativou fyzické karty pro bezpečné placení na internetu. Vydáme vám ji na pár kliknutí v naší mobilní aplikaci a tam i také budete mít uloženou. V jakémkoliv e-shopu pak jednoduše zvolíte platbu kartou, zobrazíte si údaje z karty a ty jednoduše zadáte. Po přidání virtuální karty do Apple Walletu nebo Google Pay můžete kartou jednoduše platit také v kamenných prodejnách. Více o virtuální kartě.

K čemu je mobilní aplikace Home Credit a kde ji získám?

V aplikaci Home Credit ovládáte svůj Šikovný účet a je dostupná zdarma. Stáhněte si ji ve svém obchodě s aplikacemi.

Příklad nákupu s odloženým splácením:

Při výši čerpání z revolvingového úvěru 10 000 Kč, výši splátky 1 014 Kč a době trvání splátkového programu 11 měsíců do 20. dne v měsíci, v němž je splatná poslední splátka, je roční úroková sazba 16,39 %, RPSN 17,57 %, celková částka splatná spotřebitelem 11 154 Kč. Příklad je vypočten za předpokladu, že čerpání se uskuteční 15. 10. 2021, úhrada první splátky je 20. 1. 2022 a datum splatnosti poslední splátky je 20. 11. 2022.

V některých případech může dojít z důvodu zaokrouhlování splátek na celé Kč k nepatrným rozdílům ve výši poslední splátky. Konkrétní výše poslední splátky bude uvedena v měsíčním výpise. Hodnoty se vztahují pouze k čerpání úvěru rozloženému do splátkového programu a nezohledňují další případné transakce a poplatky splácené standardním způsobem dle podmínek vaší úvěrové smlouvy. Nabídka platí za splnění podmínek Home Credit a. s. Nabídkou nevzniká nárok na poskytnutí splátkového programu.

Ilustrativní výpočet dle zákona pro revolvingový úvěr:

Výše úvěru 30 000 Kč, roční úroková sazba 26,28 %, RPSN 33,23 %, celkem zaplatíte 34 740 Kč. Jednotlivé po sobě jdoucí měsíční splátky: 3 196 Kč, 3 141 Kč, 3 087 Kč, 3 032 Kč, 2 977 Kč, 2 922 Kč, 2 868 Kč, 2 813 Kč, 2 758 Kč, 2 703 Kč, 2 649 Kč, 2 594 Kč. Splátky a částka, kterou celkem zaplatíte, jsou matematicky zaokrouhleny. Uvedené hodnoty platí za předpokladu čerpání celé výše úvěru okamžitě, bezhotovostně, v plné výši, při nejvyšším poplatku, nejvyšší úrokové sazbě, při poskytnutí úvěru na období jednoho roku a splacení ve 12 měsíčních splátkách se stejnou výší jistiny.

Nabídka nezohledňuje další čerpání úvěru ani využití doplňkových služeb. Nabídkou nevzniká nárok na poskytnutí úvěru. Každou žádost o čerpání úvěru posuzujeme individuálně a může se od prezentované lišit, a maximální výše RPSN nepřesáhne 36,84 %.

Dokumenty ke stažení
Nahlédněte do Úvěrových podmínek, sazebníků a dalších dokumentů.
Přečtěte si Informace o úhradách spojených s prodlením klienta.