Co znamenají položky ve výpisu?

Stáhněte si naši mobilní aplikaci
a mrkněte na video, jak se pohodlně zaregistrovat.

Výpis máte v případě revolvingového úvěru kdykoliv po ruce v mobilní aplikaci. Mrkněte, jak se k němu dostat, když máte telefon s Androidem nebo mobil s iOS.

Období: Časové rozmezí, kterého se výpis týká. Obsahuje všechny zaúčtované transakce v této době.

Číslo smlouvy: Je to údaj, na základě kterého jednoznačně přiřadíme smlouvu k vám. Obvykle se rovná variabilnímu symbolu, který použijete při posílání splátek.

Min. částka k úhradě: Tuto částku nám pošlete tak, aby byla nejpozději v den splatnosti na našem účtu, ať plníte své závazky. Samozřejmě můžete poslat i vyšší částku.

Částka k úhradě v případě, že chcete využít bezúročné období: Když uhradíte tuto částku, vyhnete se úrokům za platby kartou.

Datum splatnosti: Do tohoto termínu musí být vaše splátka u nás na účtu. Splátku posílejte s předstihem 3 dny při převodu na účet, 5 dní při platbě složenkou. Nebo využijte platbu na terminálu Sazky a platba k nám dorazí týž den.

Číslo účtu: Využijete ho, až nám budete posílat splátku.

Variabilní symbol: Díky němu si přiřadíme vaši platbu ke správné smlouvě. Nezapomeňte na něj.

Aktuální částka k čerpání: Volné peníze, které máte po ruce na cokoliv chcete. Částka je platná k poslednímu dni měsíce, za který byl vystaven výpis.

Sjednaný úvěrový rámec: Jedná se o maximální částku, kterou můžete dohromady vyčerpat.

Týdenní limit pro výběr z bankomatu: Maximální částka, kterou můžete v součtu během jednoho týdne (vždy Po–Ne) vybrat z bankomatu.

Zaúčtované transakce, úroky a poplatky: Patří sem transakce na vaší kartě, například nákupy, výběry, splátky, úroky atd.

Na účet bylo připsáno: Součet částek připsaných na účet k vaší kartě. Např. splátky, odměny nebo bonusy.

Nezaúčtované / blokované transakce (budou zaúčtovány v příštím období): Jsou to transakce z přelomu měsíce, které nestačí prodejce zaúčtovat před uzávěrkou výpisu. Najdete je v tom příštím.

Zpět do Poradny