Ombudsman a naše zásady • Home Credit a.s.

Ombudsman klientů Home Creditu

Spokojenost našich zákazníků je u nás na prvním místě.

1251 zborovsky portret a podpis 93866e56 2a245fe5b0e1a990774a27221acec41d

Činnost ombudsmana

Dohlíží na dodržování
Zásad Home Creditu.

Pomáhá klientům v těžkých životních situacích.

Jak kontaktovat ombudsmana

Poštou: Miroslav Zborovský, Home Credit a.s., Nové sady 25, Brno 602 00

E-mailem: miroslav.zborovsky@homecredit.cz

Komu už ombudsman pomohl

Finanční tíseň paní Polákové

Naše rodina je hodně aktivní. V létě jezdíme s manželem a dětmi na kole, plaveme, zajdeme na volejbal, v zimě zase bruslíme na zamrzlém rybníku za domem, a když napadne první sníh, hned vyrážíme na běžky nebo sjezdovky.

Celý příběh

Celý příběh

Naše rodina je hodně aktivní. V létě jezdíme s manželem a dětmi na kole, plaveme, zajdeme na volejbal, v zimě zase bruslíme na zamrzlém rybníku za domem, a když napadne první sníh, hned vyrážíme na běžky nebo sjezdovky. Roky jsem si užívala zimní radovánky bez závažnějších zranění. Letos stačila chvilka nepozornosti na sjezdovce a už jsem se kutálela ze svahu dolů. Při pádu jsem si nešťastně rozdrtila koleno. Z hor jsem jela sanitkou rovnou do nemocnice, kde jsem si po operaci poležela dalších pět dní. Když jsem se doma dostala k telefonu, našla jsem mezi nepřečtenými zprávami upozornění na neuhrazenou splátku. Neváhala jsem a zavolala do Home Creditu. Byla jsem mile překvapena, že pro moji situaci měla paní operátorka pochopení. Sama dokonce přišla s nabídkou, že pokud splátku co nejdříve uhradím a doložím hospitalizaci, odpustí mi penále za pozdní platbu. Zpočátku jsem tomu ani nemohla uvěřit, že úvěrová společnost umí něco odpustit. Vše bylo tak, jak jsem se s operátorkou domluvila. Zaplatila jsem dlužnou splátku, doložila pobyt v nemocnici a penále mi Home Credit prominul. Měla jsem velkou radost, operátorce jsem poděkovala a rovnou jsem si k úvěru sjednala doplňkové pojištění. Jistota je jistota.

Problémy se zjištěním stavu půjčky

I když nevidím, bez počítače a internetu si už život neumím představit. Moderní technologie mi dávají svobodu a samostatnost, protože mám přístup k nejnovějším zprávám, můžu psát texty, vyřizovat e-maily, komunikovat s přáteli, pouštět si hudbu a mnoho dalšího.

Celý příběh

Celý příběh

I když nevidím, bez počítače a internetu si už život neumím představit. Moderní technologie mi dávají svobodu a samostatnost, protože mám přístup k nejnovějším zprávám, můžu psát texty, vyřizovat e-maily, komunikovat s přáteli, pouštět si hudbu a mnoho dalšího. Mám kreditní kartu od Home Creditu, kterou pravidelně využívám a splácím. Věděl jsem, že má Home Credit internetovou aplikaci Správce financí, ve které jsou detaily používání karty a všechny informace potřebné ke splácení vyčerpané částky. Když jsem chtěl v této aplikaci zjistit výši aktuální splátky, narazil jsem na problém. Můj program převádějící text do mluvené řeči si neuměl poradit s formátem částky ke splacení. Zavolal jsem na linku Home Creditu a operátorovi jsem popsal moji situaci. Měl jsem velkou radost, že se člověk na druhé straně telefonu ochotně pustil do řešení problému. Hned přišel s nabídkou, že do vyřešení mi vždy osobně zavolá a řekne mi správnou částku tak, abych ji mohl bez problémů zaplatit. Chválím lidi z Home Creditu, kteří si velmi rychle poradili s nastavením aplikace pro čtecí programy nevidomých. Dnes už si vyřizuji své finanční záležitosti rychle a snadno na internetu úplně sám.

Miroslav Zborovský

V Home Creditu začínal v roce 1999 jako řadový operátor. Dnes je součástí vedení společnosti a členem dozorčí rady. Posledních dvanáct let je Mirkovým posláním kontakt se zákazníky. Snaží se udělat vše pro to, aby se k nám zákazníci rádi vraceli. V současné době je zodpovědný za chod oddělení Zákaznické spokojenosti a je ombudsmanem klientů Home Creditu.

1265 mirek zborovsky 1 roz a8bcba1b 7e18eb4accd70ac041ec2e04b0c6b75d

Podporujeme a spolupracujeme

1185 index final aa54afd2 596fabddbd59401ee2dcff9d966d73fe

Organizace Člověk v tísni

S Člověkem v tísni spolupracujeme na projektu Index odpovědného úvěrování. Dvakrát ročně dodáváme data k hodnocení bank i nebankovních společností.

Kodex exekutora 
Chápeme, že exekuce představuje složitou životní situaci. I ta se však dá řešit a vždy existuje cesta, jak se s dluhem vypořádat. Exekutoři, kteří pracují s našimi klienty, se zavazují k férovému a vstřícnému jednání.

Pokud máte pocit, že tomu tak není, dejte nám vědět. Obrátit se můžete na ombudsmana klientů Home Creditu, Miroslava Zborovského, e-mail: miroslav.zborovsky@homecredit.cz.