preload obrazku pro baner

KURZ EURA

Spočítejte si, podle jakého kurzu jsme vám, držiteli karty vydané Home Creditem, přepočítali platbu provedenou v zahraniční měně.

Na této stránce si můžete spočítat, podle jakého kurzu jsme vám, držiteli karty vydané Home Creditem, přepočítali platbu provedenou v zahraniční měně. Veškeré podrobnosti o provedených transakcích najdete také ve svém měsíčním výpisu.

KURZOVNÍ LÍSTEK

Vyberte datum zúčtování vaší transakce:

Prodej
18.01.2021
26.918
19.01.2021
26.861
20.01.2021
26.864
21.01.2021
26.828

Jak na to

  • Pokud jste platili v eurech, stačí si v tabulce aktuální kurzovní lístek najít datum zúčtování vaší transakce a směnný kurz, kterým částku přepočítáte na české koruny.

  • Pokud jste platili v jiné měně, zjistěte si prosím v Online kurzovním lístku nejprve kurz eura vůči této měně. Na těchto stránkách vyberte datum zúčtování transakce (Transaction Date) a jako měnu nastavte euro (Select Your Card Currency). Zobrazí se kurz vámi vybrané měny. Se stejným datem zúčtování pak pomocí našeho kurzovního lístku přepočítejte hodnotu transakce v eurech do české koruny.

  • S dalšími případnými dotazy se prosím obracejte na naši klientskou linku Home Creditu 542 100 100.

Platba v jiné měně než v eurech

  • Nejprve si zjistěte kurz dané měny proti euru. Najdete ho na Online kurzovním lístku.

  • Stačí zadat datum transakce, měnu, ve které jste platili, a jako měnu karty zvolit euro.

  • Získaný údaj si přepočítejte na české koruny pomocí naší tabulky. Opět je třeba pracovat s termínem zúčtování transakce.