Zákazníci Home Creditu mohou nově platit pomocí Garmin Pay a Xiaomi…

Zákazníci Home Creditu mohou nově platit pomocí Garmin Pay a Xiaomi Pay

29. 04. 2024

Home Credit rozšiřuje možnosti svých služeb pro držitele fyzických i virtuálních platebních karet. Nově si zákazníci společnosti mohou přidat svou kartu do hodinek a náramků značky Garmin a Xiaomi. Home Credit tak přidává další služby k už zavedeným možnostem placení prostřednictvím Google Pay a Apple Pay.

V praxi to znamená, že držitelé všech platebních karet Home Credit si je jednoduše převedou do digitální podoby prostřednictvím mobilního telefonu spárovaného s chytrými hodinkami v aplikaci Mi Fitness (Xiaomi Wear), respektive Garmin Connect.

„Home Credit zpřístupnil zákazníkům možnost digitalizace všech karet do peněženek Garmin Pay a Xiaomi Pay. Společně s už dříve zavedenou podporou Google a Apple Pay nyní nabízíme našim klientům všechny nejpoužívanější platební metody pro chytrá zařízení,“ 
říká Alessandro Villa, vedoucí oddělení kreditních karet společnosti Home Credit.

Stejně jako u zavedenějších metod placení, zejména mobilními telefony, se ani při placení prostřednictvím Garmin Pay a Xiaomi Pay číslo karty nikde neukládá ani nikam neodesílá. Pro větší bezpečnost je potřeba při opětovném nasazení hodinek či náramku první transakci potvrdit PIN kódem svého zařízení.

„Pomocí hodinek a náramků lze vybírat také hotovost z bankomatů. Stejně jako u mobilních telefonů je při výběru potřeba zadat PIN kód karty, kterou máte nahranou do svého chytrého zařízení,“
doplnil Alessandro Villa.

Všechny benefity a odměny pro zákazníky Home Creditu jsou samozřejmě zachovány pro všechny virtuální platební metody. Výhodou chytrých hodinek a náramků je mimo jiné i velká popularita mezi sportovci všech kategorií. Zařízení fungují jako sport testery, které zaznamenávají každý pohyb. Oblíbené je také srovnávání sportovních výkonů s lidmi z celého světa.


Kontakt pro novináře:

Kateřina Dobešová
Tisková mluvčí Home Credit ČR a SR
+ 420 736 473 813
katerina.dobesova@homecredit.cz

Poznámka pro editory:


Společnost Home Credit a.s. byla založena v roce 1997 a dnes je dceřinou společností Air Bank a.s. Home Credit pomáhá lidem nejen při nákupech na splátky přímo v obchodech a na internetu, ale nabízí také hotovostní úvěry a úvěry na auta, konsolidaci stávajících půjček nebo kreditní karty. V Česku poskytl Home Credit a.s. v roce 2023 úvěry v celkové výši 15,2 miliardy Kč. Více na www.homecredit.cz

Skupina PPF působí v Evropě, Asii a Severní Americe. Investuje do řady oborů – od telekomunikací, médií přes finanční služby, e-commerce, biotechnologie, nemovitosti až po mobilitu. Skupina vlastní aktiva ve výši téměř 40 miliard eur a zaměstnává celosvětově více než 60 tisíc lidí (k 31. 12. 2022).