Zákazníci Home Creditu mohou nově platit pomocí Apple Pay • Home…

Zákazníci Home Creditu mohou nově platit pomocí Apple Pay

18. 08. 2020

Společnost Home Credit přichází s další novinkou a umožňuje tak svým zákazníkům používat snadnější a bezpečnější způsob placení v obchodech a restauracích. Home Credit tak pokračuje v nastoleném trendu digitalizace svých služeb a držitelé karet od Home Creditu tak mohou využívat výhody placení pomocí Apple Pay na svých mobilních zařízeních.

Bezpečnost a soukromí je nejdůležitějším atributem Apple Pay. Pokud zákazník používá k placení službu Apple Pay, číslo karty se nikde neukládá ani nikam neodesílá. Každá transakce je autorizovaná pomocí Face ID, otiskem prstu nebo bezpečnostním kódem.

Pro uživatele Apple Pay jsou samozřejmě zachovány veškeré benefity a odměny, které plynou z placení pomocí karet od Home Creditu, například v rámci programu Premia. Apple Pay je možno používat na mobilních zařízeních iPhone SE, iPhone 6 a všech následujících modelech a také na iPadu a Apple Watch.

Nakupování pomocí iPhonu v aplikacích a na webových stránkách, které akceptují Apple Pay, probíhá jednoduše pomocí Face ID, otiskem prstu nebo bezpečnostním kódem. Není potřeba manuálně vyplňovat zdlouhavé formuláře a opakovaně zadávat informace o platbě.

Více informací naleznete na: www.apple.com/cz/apple-pay