Za nákup v CZC.cz s kreditní kartou Premia až 2 500 Kč • Home Credit…

Za nákup v CZC.cz s kreditní kartou Premia až 2 500 Kč

19. 08. 2015

Home Credit ve spolupráci s prodejcem počítačů a elektroniky CZC.cz nabízí svým zákazníkům možnost získat bonus až 2 500 Kč při prvním nákupu Premia kartou v e-shopu CZC.cz. O tu si lze bezplatně požádat na webu chci2500.cz. Vrácené peníze mohou zákazníci použít na nákup v internetových či kamenných obchodech, nebo si je vybrat z bankomatu. Prodejce CZC.cz se zapojil i do věrnostního programu Premia, kde majitelé karet mohou získat vybrané zboží se slevou až 50 %.

Internetové platby bezpečně
Pro bezpečné nákupy na internetu je bezkontaktní karta Premia vybavená systémem 3D Secure. Každou online transakci je tak třeba potvrdit jednorázovým kódem, který zákazník okamžitě obdrží na svůj mobilní telefon nebo e-mail. Tímto kódem pak potvrdí transakci. Peníze za provedené nákupy mohou zákazníci na svou kartu bezúročně vracet až do 51 dnů od začátku měsíce, ve kterém svůj nákup uskutečnili.


Přelom léta a podzimu je obdobím, kdy se lidé vrací do ostrého pracovního nebo studijního tempa a obměňují své počítačové vybavení či elektroniku. Abychom jim tuto obměnu zpříjemnili, přidáme jim k prvnímu nákupu kartou Premia bonus ve výši až 2 500 Kč. Například nový mobilní telefon s koncovou cenou 5 000 Kč tak mohou získat za polovinu,“ představuje podzimní kampaň Kamil Demuth, marketingový ředitel CZC.cz.

Každý měsíc sleva až 50 %
Pro držitele této karty navíc obchod CZC.cz nově připravil speciální nabídku produktů se slevou až 50 %. Držitelé Premia karet o nabídce budou informováni pravidelně každý měsíc. Čerpat slevy přitom mohou nejen u CZC.cz, ale u všech partnerů sítě Premia po celé České republice.


Za nákup v obchodech označených logem Premia získají část zaplacených peněz zpět, a to v podobě prémiových korun. Ty obdrží minimálně po nasbírání 100 Kč každý sudý měsíc ve formě poukázek, které lze uplatnit jako slevu na další nákup.


Akce se týká nových držitelů Premia karty. Kompletní podmínky včetně modelového příkladu a odpovědí na nejčastěji kladené otázky jsou k dispozici na webu chci2500.cz. O Premia kartu si zde mohou bezplatně požádat od 17. 8. do 31. 10. 2015.