Věrnostní program Home Creditu pro držitele kreditek se masivně…

Věrnostní program Home Creditu pro držitele kreditek se masivně rozšiřuje

07. 06. 2021

Home Credit zvyšuje možnost získání cashbacku ve svém věrnostním programu Premia pro vlastníky kreditních karet Home Credit, a současně pro držitele Tesco Club Card karet v rámci jejich programu Premium. V obou zmíněných věrnostních programech se počet partnerů poskytujících tyto odměny navýšil z necelých 50 na 950, rozšíření partnerství se týká pouze e-shopů. Výhody věrnostního programu klient využije, pokud nakoupí na daném e-shopu pomocí personalizovaného linku, který nalezne v mobilní aplikaci Home Credit.

Klienti tak jednoduše pomocí odkazu, který najdou ve své mobilní aplikaci v sekci Odměny, nakupují na e-shopech a využívají tak nabídku získání cashbacků. Věrnostní program Premia se vztahuje na kreditní karty podporující zmíněný věrnostní program.

Klient může dostat z každého nákupu u partnerských obchodů až 20 % zpět na kartu nebo na úvěrový účet, výše záleží na každém partnerovi a je bez jakéhokoliv omezení. O odměnu je ponížena celková dlužná částka.

Držitelé Clubcard kreditní karty Premium Plus od Tesca obdrží za každou platbu v Tescu 3 % zpět, maximálně 500 Kč měsíčně. Klient může získat neomezenou výši odměny za nákupy u partnerů v síti Premium. Ke stávajícím partnerům, nově přibyly i e-shopy, kdy klient použije link v aplikaci, aby mohl sbírat své body do věrnostního programu. Odměny získává klient od Tesca v podobě nákupních poukázek.

Klienti mohou čerpat výhody nakupování jak u stávajících Premia partnerů, resp. Premium partnerů u Clubcard kreditní karty od Tesca, kdy stačí k placení použít jednu z kreditních karet nebo mohou sbírat odměny v rámci nového věrnostního programu pomocí odkazu v mobilní aplikaci. Seznam původních kamenných prodejen a e-shopů je k dispozici na: https://www.homecredit.cz/premia, resp. u Tesco kreditky: https://itesco.cz/sluzby-a-znacky/tesco-sluzby/financni-sluzby/clubcard-kreditni-karta-premium-plus/partneri-site-premium/.

Mezi nové partnery se zařadily české i mezinárodní e-shopy, jako Aliexpress, Wish, About You, Tescoma, Baumax, eBay, Knihy Dobrovský, Teta drogerie, Yves Rocher, Flixbus, eobuv, jejich kompletní seznam najde klient v mobilní aplikaci Home Credit.