Home Credit má novou reklamní kampaň. V hlavní roli lidé a jejich…

Home Credit má novou reklamní kampaň. V hlavní roli lidé a jejich příběhy

10. 07. 2017
Prvním ze tří mikropříběhů lidí, kteří si díky svým správným rozhodnutím a činům jen tak mimochodem zlepšují svůj život, startuje Home Credit svou novou reklamní kampaň. Jednotlivé spoty se nesou v kauzálním konceptu „když…, tak“, který navazuje na předchozí kampaň late night show a podporuje pokračující repositioning společnosti.

 

„Po úspěšném formátu late night show, jejímž moderátorem byl herec Pavel Nečas, jsme chtěli, aby do popředí vystoupily samotné příběhy lidí. To jsou naši hrdinové. Kampaň startuje novým spotem zaměřeným na to, jak příjemně může život lidí ovlivnit, když je neobtěžují zbytečné poplatky za vyřízení, vedení či předčasné splacení půjčky," vysvětluje brand manažerka Home Creditu Kateřina Cmerková.

 

 

V navazujících spotech se pak v podobném duchu představí další produktové benefity Home Creditu.

 

 

Spoty vznikly pod taktovkou režisérského dua KASAL&NAVRATIL v produkci Soft Pillow. V reklamě Home Credit použil skladbu zpěvačky Lenny I’m standing at the corner of your heart.

 

Do konce léta uvidí diváci v televizi všechny tři spoty. Vysílat se budou na kanálech stanic Prima Group, Barrandov a Óčko. Nová reklamní kampaň se propíše do celého komunikačního mixu od televize, přes neadresnou distribuci až do online. Za kreativou kampaně stojí agentura Oliver.

 

Podívejte se na nový spot Home Creditu

Zkrácenou verzi reklamy najdete zde