Daniel Šturm řídí marketing Home Creditu • Home Credit a.s.

Daniel Šturm řídí marketing Home Creditu

24. 06. 2014

Do Home Creditu přichází Daniel Šturm jako ředitel divize marketing. Bude zodpovědný za veškerou marketingovou komunikaci pro Českou republiku a Slovensko. Mimo to do jeho kompetencí přechází také retailové pojištění a řízení zákaznické zkušenosti.

Daniel Šturm přichází do Home Creditu s bohatými zkušenostmi z oblasti financí a řízení marketingu. Mezi jeho předchozí působiště patří například Česká spořitelna. K jeho zodpovědnostem v Home Creditu bude patřit hlavně marketingová komunikace a kampaně, online marketing, pojištění a v neposlední řadě také řízení zákaznické zkušenosti. Všechny tyto aktivity bude řídit společně pro český i slovenský trh. Daniel Šturm v pozici střídá Jakuba Petřinu, který se nyní bude plně věnovat jen Air Bank.

Jsem rád za příležitost, kterou jsem dostal. Inovace a řízení zákaznické zkušenosti patří mezi základní pilíře, na nichž Home Credit v současnosti staví svou strategii, což je perspektivní vize. Budu se snažit naplno využít potenciál svůj i Home Creditu. Oceňuji také přátelskou atmosféru, která v Home Creditu panuje,“ říká ke svému nástupu do nové funkce Daniel Šturm.