542 100 100

Pracovní dny od 8 do 18 hod.

Číslo 840 155 155 nahrazujeme pevnou linkou. Můžete volat výhodněji, podle běžné sazby svého operátora.

727 618 618

Pracovní dny od 8 do 18 hod.

Chcete volat na mobilní číslo? Na této lince můžete využít své volné minuty.

Pokud neradi voláte, napište nám email!

10 pravidel jak bezpečně používat nejen Správce financí

Daniel Šturm řídí marketing Home Creditu

Autor tiskové zprávy - Zuzana Bienvenu

Přidáno

24. 6. 2014

Autor

Zuzana Bienvenu
Tisková mluvčí

Témata k článku

Do Home Creditu přichází Daniel Šturm jako ředitel divize marketing. Bude zodpovědný za veškerou marketingovou komunikaci pro Českou republiku a Slovensko. Mimo to do jeho kompetencí přechází také retailové pojištění a řízení zákaznické zkušenosti.

Daniel Šturm přichází do Home Creditu s bohatými zkušenostmi z oblasti financí a řízení marketingu. Mezi jeho předchozí působiště patří například Česká spořitelna. K jeho zodpovědnostem v Home Creditu bude patřit hlavně marketingová komunikace a kampaně, online marketing, pojištění a v neposlední řadě také řízení zákaznické zkušenosti. Všechny tyto aktivity bude řídit společně pro český i slovenský trh. Daniel Šturm v pozici střídá Jakuba Petřinu, který se nyní bude plně věnovat jen Air Bank.

Jsem rád za příležitost, kterou jsem dostal. Inovace a řízení zákaznické zkušenosti patří mezi základní pilíře, na nichž Home Credit v současnosti staví svou strategii, což je perspektivní vize. Budu se snažit naplno využít potenciál svůj i Home Creditu. Oceňuji také přátelskou atmosféru, která v Home Creditu panuje,“ říká ke svému nástupu do nové funkce Daniel Šturm.

 

Přihlášení k odběru nových tiskových zpráv

Ochrana osobních údajů