Jak splácet

Šikovný účet a kreditní karty.

hlavní fotka baneru

Splácejte, jak se vám to hodí, nebo si nastavte inkaso a my se o vše postaráme.

Splátku si můžete kdykoliv zkontrolovat
v mobilní aplikaci.

Kolik splácet?

Minimální splátka je 4 % z dlužné částky
(minimálně 400 Kč).

Více

Minimální splátka je 4 % z dlužné částky

Konkrétní výši min. splátky najdete každý měsíc v mobilní aplikaci, ve Správci financí nebo ve výpisu.

Můžete zaplatit jakoukoliv vyšší částku.

V čem je výhoda?

Můžete zaplatit jakoukoliv vyšší částku

Výši splátek a způsob platby si můžete libovolně měnit, jak se vám to hodí.

Jak splácet?

  • Inkasem

    Když si zvolíte splácení inkasem, automaticky a zdarma vám budeme každý měsíc strhávat minimální splátku. Když budete chtít, abychom si strhávali celou využitou částku, budeme si účtovat poplatek 19 Kč měsíčně. Jak na to?

  • Převodem z běžného účtu ve kterékoli bance v ČR

    Pro pohodlné placení bankovním převodem můžete využít QR kód, díky kterému se vám údaje do platebního příkazu banky vyplní automaticky, výši splátky si můžete flexibilně upravit.

  • Poštovní poukázkou

  • Kuponem na terminálech Sazky

    K placení splátek na terminálu Sazky slouží kupon, který najdete v mobilní aplikaci, v každém výpise nebo na www.SpravceFinanci.cz. Můžete využít terminál v kterékoliv trafice a peníze budou na našem účtu už v den zaplacení.

Stáhněte si mobilní aplikaci Home Credit.

Odklad splátky

Život je někdy nevyzpytatelný. Proto si můžete požádat o jednorázové odložení splátky. Stačí před splatností splátky, tedy před 20. dnem v měsíci, zavolat na 542 100 100 a my vám splátku o měsíc odložíme. Po dobu trvání odkladu splátky budeme částku vyčerpanou z úvěrového účtu nadále úročit běžným způsobem a z účtu odečteme jednorázový poplatek 199 Kč. Odklad splátky neprodlužuje bezúročné období.

DOKUMENTY KE STAŽENÍ

Nahlédněte do Úvěrových podmínek, sazebníků a dalších dokumentů.

Nejčastější dotazy

Jaké jsou podmínky získání Šikovného účtu?

Šikovný účet je určen plnoletým osobám se stálým zdrojem příjmů.

Jaké potřebuji pro sjednání doklady?

Stačí dva doklady totožnosti. Jedním z těchto dokladů musí být platný občanský průkaz. Druhým dokladem může být váš řidičský průkaz, cestovní pas, zbrojní průkaz, případně rodný list.

Budeme potřebovat také údaje o vašem zaměstnavateli, nebo vaší firmě – přesný název, adresu, telefon a IČO.

K čemu a kde mohu Šikovný účet použit?

Se Šikovným účtem můžete nakupovat na splátky virtuální nebo fyzickou kartou na e-shopech i v kamenných prodejnách, posílat si peníze na svůj bankovní účet nebo vybírat z bankomatu. To vše bez uzavírání dalších smluv, v ČR i v zahraničí.

Co je to virtuální karta?

Virtuální karta alternativou fyzické karty pro bezpečné placení na internetu. Vydáme vám ji na pár kliknutí v naší mobilní aplikaci a tam ji také budete mít uloženou. V jakémkoliv e-shopu pak jednoduše zvolíte platbu kartou, zobrazíte si údaje z karty a ty jednoduše zadáte. Více o virtuální kartě.

K čemu je mobilní aplikaci Home Credit a kde ji získám?

V aplikaci Home Credit ovládáte svůj Šikovný účet a je pro naše klienty zdarma. Stáhnete si ji ve svém obchodě s aplikacemi.

Šikovný účet s prvním nákupem

Při nákupu na splátky, například na partnerském e-shopu nebo v kamenné prodejně, od nás zdarma dostáváte také Šikovný účet. Váš nákup na splátky se rovnou odečte ze Šikovného účtu a za zbytek peněz na účtu můžete dál nakupovat. Nákup na splátky i samotný Šikovný účet jsou tedy jeden finanční produkt vázaný na jednu úvěrovou smlouvu.