Jak splácet

Šikovný účet a kreditní karty.

Splácejte, jak se vám to hodí, nebo si nastavte inkaso a my se o vše postaráme.

Splátku si můžete kdykoliv zkontrolovat
v mobilní aplikaci.

Kolik splácet?

Minimální splátka je 4 % z dlužné částky
(minimálně 400 Kč).

Více

Minimální splátka je 4 % z dlužné částky

Konkrétní výši min. splátky najdete každý měsíc v mobilní aplikaci, ve Správci financí nebo ve výpisu.

Můžete zaplatit jakoukoliv vyšší částku.

V čem je výhoda?

Můžete zaplatit jakoukoliv vyšší částku

Výši splátek a způsob platby si můžete libovolně měnit, jak se vám to hodí.

Jak splácet?

  • Inkasem

    Když si zvolíte splácení inkasem, automaticky a zdarma vám budeme každý měsíc strhávat minimální splátku. Když budete chtít, abychom si strhávali celou využitou částku, budeme si účtovat poplatek 19 Kč měsíčně. Jak na to?

  • Převodem z běžného účtu ve kterékoli bance v ČR

    Pro pohodlné placení bankovním převodem můžete využít QR kód, díky kterému se vám údaje do platebního příkazu banky vyplní automaticky, výši splátky si můžete flexibilně upravit.

  • Poštovní poukázkou

  • Kuponem na terminálech Sazky

    K placení splátek na terminálu Sazky slouží kupon, který najdete v mobilní aplikaci, v každém výpise nebo na www.SpravceFinanci.cz. Můžete využít terminál v kterékoliv trafice a peníze budou na našem účtu už v den zaplacení.

Stáhněte si mobilní aplikaci Home Credit.

Odklad splátky

Život je někdy nevyzpytatelný. Proto si můžete požádat o jednorázové odložení splátky. Stačí před splatností splátky, tedy před 20. dnem v měsíci, zavolat na 542 100 100 a my vám splátku o měsíc odložíme. Po dobu trvání odkladu splátky budeme částku vyčerpanou z úvěrového účtu nadále úročit běžným způsobem a z účtu odečteme jednorázový poplatek 199 Kč. Odklad splátky neprodlužuje bezúročné období.

Nejčastější dotazy

Jaké jsou podmínky získání Šikovného účtu?

Šikovný účet je určen plnoletým osobám se stálým zdrojem příjmů.

Jaké potřebuji pro sjednání doklady?

Stačí dva doklady totožnosti. Jedním z těchto dokladů musí být platný občanský průkaz. Druhým dokladem může být váš řidičský průkaz, cestovní pas, zbrojní průkaz, případně rodný list.

Budeme potřebovat také údaje o vašem zaměstnavateli, nebo vaší firmě – přesný název, adresu, telefon a IČO.

K čemu a kde mohu Šikovný účet použit?

Se Šikovným účtem můžete nakupovat na splátky virtuální nebo fyzickou kartou na e-shopech i v kamenných prodejnách, posílat si peníze na svůj bankovní účet nebo vybírat z bankomatu. To vše bez uzavírání dalších smluv, v ČR i v zahraničí.

Co je to virtuální karta?

Virtuální karta alternativou fyzické karty pro bezpečné placení na internetu. Vydáme vám ji na pár kliknutí v naší mobilní aplikaci a tam ji také budete mít uloženou. V jakémkoliv e-shopu pak jednoduše zvolíte platbu kartou, zobrazíte si údaje z karty a ty jednoduše zadáte. Více o virtuální kartě.

K čemu je mobilní aplikaci Home Credit a kde ji získám?

V aplikaci Home Credit ovládáte svůj Šikovný účet a je pro naše klienty zdarma. Stáhnete si ji ve svém obchodě s aplikacemi.

Šikovný účet s prvním nákupem

Při nákupu na splátky, například na partnerském e-shopu nebo v kamenné prodejně, od nás zdarma dostáváte také Šikovný účet. Váš nákup na splátky se rovnou odečte ze Šikovného účtu a za zbytek peněz na účtu můžete dál nakupovat. Nákup na splátky i samotný Šikovný účet jsou tedy jeden finanční produkt vázaný na jednu úvěrovou smlouvu.