Odloženou platbu můžete zaplatit postupně

Odlehčíte tak svým měsíčním výdajům.

U aktuálního nákupu máte odloženou platbu o měsíc.

Celou částku nemusíte platit najednou.

Můžete si ji šikovně rozdělit na 11 menších splátek.

Díky Šikovnému účtu zaplatíte jen jednu splátku navíc.
Stačí vyplnit formulář níže nebo nám zavolejte na 800 900 299.

Chci menší splátky na Šikovném účtu

+420

Beru na vědomí informace o zpracování osobních údajů

Jak funguje Šikovný účet?

Nejčastější otázky

Jaké jsou podmínky získání Šikovného účtu a kolik stojí?

Šikovný účet je určen plnoletým osobám se stálým zdrojem příjmů. Vedení základního Šikovného účtu je zdarma.

Jaké potřebuji pro sjednání doklady?

Stačí dva doklady totožnosti. Jedním z těchto dokladů musí být platný občanský průkaz. Druhým dokladem může být váš řidičský průkaz, cestovní pas, zbrojní průkaz, případně rodný list. Budeme potřebovat také výpis z vašeho bankovního účtu a údaje o vašem zaměstnavateli nebo vaší firmě – přesný název, adresu, telefon a IČO.

Co se stane s mojí odloženou platbou u aktuálního nákupu?

Pokud se rozhodnete platit částku postupně pomocí Šikovného účtu, částku za aktuální nákup uhradíme z tohoto účtu a automaticky rozložíme do 11 splátek. Zaplatíte tak jen jednu splátku navíc.

Jak se dozvím, kdy a kam splátku poslat?

Každý měsíc vám pošleme výpis k účtu, kde přehledně uvidíte měsíční splátku, číslo účtu i datum splatnosti, které je vždy k 20. v měsíci. Všechny splátky si můžete také zkontrolovat v naší mobilní aplikaci.

K čemu dalšímu mohu Šikovný účet použít?

Se Šikovným účtem můžete nakupovat na splátky virtuální nebo fyzickou kartou na e-shopech i v kamenných prodejnách, posílat si peníze na svůj bankovní účet nebo vybírat z bankomatu. To vše bez uzavírání dalších smluv.

Příklad splácení pro splátkový program Desetina:

Při výši čerpání z revolvingového úvěru 2 000 Kč, výši splátky 200 Kč a době trvání splátkového programu 11 měsíců do 20. dne v měsíci, v němž je splatná poslední splátka, je roční úroková sazba 17,59 %, RPSN 19,07 %, celková částka splatná spotřebitelem 2 200 Kč. Příklad je vypočten za předpokladu, že čerpání se uskuteční 1. 8. 2022, úhrada první splátky je 20. 9. 2022 a datum splatnosti poslední splátky je 20. 7. 2023.

V některých případech může dojít z důvodu zaokrouhlování splátek na celé Kč k nepatrným rozdílům ve výši poslední splátky. Konkrétní výše poslední splátky bude uvedena v měsíčním výpise. Hodnoty se vztahují pouze k čerpání úvěru rozloženému do splátkového programu a nezohledňují další případné transakce a poplatky splácené standardním způsobem dle podmínek vaší úvěrové smlouvy. Nabídka platí za splnění podmínek Home Credit a.s. Nabídkou nevzniká nárok na poskytnutí splátkového programu.

Ilustrativní výpočet dle zákona pro revolvingový úvěr:

Výše úvěru 30 000 Kč, roční úroková sazba 26,28 %, RPSN 33,23 %, celkem zaplatíte 34 740 Kč. Jednotlivé po sobě jdoucí měsíční splátky: 3 196 Kč, 3 141 Kč, 3 087 Kč, 3 032 Kč, 2 977 Kč, 2 922 Kč, 2 868 Kč, 2 813 Kč, 2 758 Kč, 2 703 Kč, 2 649 Kč, 2 594 Kč. Splátky a částka, kterou celkem zaplatíte, jsou matematicky zaokrouhleny. Uvedené hodnoty platí za předpokladu čerpání celé výše úvěru okamžitě, bezhotovostně, v plné výši, při nejvyšším poplatku, nejvyšší úrokové sazbě, při poskytnutí úvěru na období jednoho roku a splacení ve 12 měsíčních splátkách se stejnou výší jistiny.

Nabídka nezohledňuje další čerpání úvěru ani využití doplňkových služeb. Nabídkou nevzniká nárok na poskytnutí úvěru. Každou žádost o čerpání úvěru posuzujeme individuálně a může se od prezentované lišit, maximální výše RPSN nepřesáhne 36,84 %.