Home Credit | Pro lepší příběhy
Produktymenu-arrow-down
Poradnamenu-arrow-down
Ostatnímenu-arrow-down

O Home Creditu

Chceme zlepšit každý lidský příběh

Půjčujeme lidem peníze a pomáháme jim při nakupování a splácení. Pomáháme jim tak v rozvoji bez zbytečného rizika.

Společnost Home Credit a.s.

Home Credit pomáhá lidem s financováním nákupů už od roku 1997. Jako první například umožnil domácnostem nakupovat na splátky přímo v obchodech a jako první také začal odměňovat spolehlivé klienty za řádné splácení. S Home Creditem dnes mohou lidé nejen nakupovat na splátky v obchodech nebo na internetu, ale mohou si sjednat hotovostní půjčku, koupit auto na splátky, konsolidovat stávající půjčky nebo využívat všechny výhody unikátní kreditní karty. Home Credit pravidelně přichází s inovativními produkty a službami, které lidem usnadňují nakupování nebo pomáhají řešit tíživou finanční či životní situaci.

Zobrazit celý příběhmagnifier
Zavřítcross

Společnost Home Credit a.s.

Home Credit je spolehlivá úvěrová společnost, která bere vážně informace vedené v úvěrových registrech a dlouhodobě spolupracuje s řadou profesních asociací. Našim cílem je, aby peníze od nás zlepšovali lidem život. Proto pečlivě vyhodnotíme finanční situaci každého zájemce o půjčku a v případě pochybností nikoho nezatížíme další splátkou. Základní firemní hodnoty jsou lidskost a férový přístup. Podmínky našich produktů jsou vždy srozumitelné, bez skrytých kliček a sankcí.

ČLEN SKUPINY

Skupina Home Credit

Skupina Home Credit

Zobrazit informacemagnifier
Zavřítcross

Skupina Home Credit

Skupina Home Credit je jedním z předních poskytovatelů spotřebitelského financování ve střední a východní Evropě a Asii. Společnost byla založena v roce 1997 a dceřiné společnosti HCBV působí v České republice, na Slovensku, Ruské federaci, Bělorusku, Kazachstánu, Číně, Vietnamu, Indii, Indonésii a Filipínách. Hlavním předmětem podnikání HCBV je poskytování spotřebitelského financování a úvěrů koncovým zákazníkům.

Další informace jsou k dispozici na http://www.homecredit.net/
Skupina PPF

Skupina PPF

Zobrazit informacemagnifier
Zavřítcross

Skupina PPF

Skupina PPF investuje do řady odvětví od bankovnictví a finančních služeb, přes telekomunikace, nemovitosti, maloobchodní služby, pojišťovnictví, těžbu nerostů a zemědělství až po biotechnologie. PPF působí v Evropě, Rusku, Asii a USA. Skupina vlastní aktiva přesahující 21,3 miliardy EUR (k 30. 06. 2015).

Další informace jsou k dispozici na http://www.ppf.eu/

Vedení společnosti

David Bystrzycki

Generální ředitel

search
Zavřítcross

David Bystrzycki

Generální ředitel
David.Bystrzycki@homecredit.cz

Odpovídám za celou společnost Home Credit v České republice a na Slovensku. Mým úkolem je naplnit strategické cíle společnosti. Mezi mé každodenní činnosti patří plánování, vedení, rozhodování a kontrola procesů v rámci celé organizace. Úzce spolupracuji s vrcholovými manažery společnosti, na které deleguji část svých pravomocí. Věřím, že úspěšnému splnění strategických cílů vždy předchází poctivé dokončení řady dílčích úkolů.

Udržuji směr na cestě ke strategickým cílům.

Milan Cáder

Ředitel divize Produkty

search
Zavřítcross

Milan Cáder

Ředitel divize Produkty
Milan.Cader@homecredit.cz

Ať už se jedná o půjčku, kreditku nebo pojištění, vždy se snažím přivést na svět produkt, který lidem skutečně pomůže v běžných denních situacích a celkově jim zpříjemní život. Spolu s kolegy vytvářím produkty, které vycházejí z potřeb nejširšího spektra lidí. Když už mám špičkový produkt, snažím se maximálně zjednodušit jeho podmínky tak, aby mu každý porozuměl.

Vytvářím produkty, které pomáhají lidem měnit život k lepšímu.

Jaroslav Jíra

Divize Online Business Development

search
Zavřítcross

Jaroslav Jíra

Divize Online Business Development
Jaroslav.Jira@homecredit.cz

Zavádím do praxe a dále rozvíjím všechny online projekty z dílny Home Creditu. Spolu s mým týmem pracuji na několika úspěšných projektech, které mění zaběhnuté způsoby půjčování peněz nebo přináší uživatelům při nakupování na internetu neobvyklou službu navíc. Online svět je v současné době v unikátní fázi rozvoje a my chceme zůstat na špičce v zavádění inovativních myšlenek.

Mnoho myšlenek a pokusů padlo za oběť drahým zkušenostem, ale ty, které vydržely, nesou ovoce.

Luděk Jírů

Ředitel divize Obchod

search
Zavřítcross

Luděk Jírů

Ředitel divize Obchod
Ludek.Jiru@homecredit.cz

Mým cílem je, aby produkty Home Creditu byly snadno dostupné všude tam, kde lidé nakupují. Proto jsem každý den v kontaktu s našimi obchodními partnery, přemýšlím o nových modelech spolupráce a hledám nové obchodní příležitosti. V našem týmu sledujeme výkonnost jednotlivých distribučních kanálů, snažíme se motivovat jednotlivé partnery a poskytovat jim maximální obchodní podporu.

Starám se o to, aby produkty Home Creditu byly tam, kde lidé nakupují.

Martin Kořenek

Ředitel divize CRM

search
Zavřítcross

Martin Kořenek

Ředitel divize CRM
Martin.Korenek@homecredit.cz

Každý den procházím klientské informace a hledám v nich skutečná přání našich zákazníků. Řídím se jednoduchým pravidlem: když znám potřeby mého klienta, můžu ho oslovit se správnou nabídkou v pravý čas. Než ovšem přijde na řadu nabídka konkrétním lidem, odvede můj tým divize CRM spoustu práce. Shromažďují, třídí a zpracovávají údaje o zákaznících, vyhodnocují probíhající obchodní procesy i dosahované tržby. Jsme lidé, kteří vidí za hromadou čísel spokojeného klienta.

Sleduji potřeby klientů a ve správný okamžik jim představím nejlepší produkty z našeho portfolia.

Pavel Kuhn

Ředitel divize Inovační centrum

search
Zavřítcross

Pavel Kuhn

Ředitel divize Inovační centrum
Pavel.Kuhn@homecredit.cz

Neustále přemýšlím o nových produktech, které zpříjemní lidem život. Společně s lidmi v mém týmu sledujeme potřeby různých skupin klientů, hledáme mezery i nové příležitosti na trhu, přemýšlíme o menších vylepšeních i zcela nových produktech. Naše inovační centrum je opravdovou dílnou na nápady. Našim cílem je nejen generovat neotřelé nápady, ale dávat jim také reálnou podobu.

Fandím a vdechuji život odvážným nápadům.

Miloš Nejezchleb

Ředitel divize Operations

search
Zavřítcross

Miloš Nejezchleb

Ředitel divize Operations
Milos.Nejezchleb@homecredit.cz

Jsem zodpovědný za provoz celé společnosti a za péči o klienta. Lidé z mé divize řeší nejen provozní záležitosti, kam patří například správa budovy, údržba vozového parku, ale starají se také o to, aby naše systémy běžely jak mají, aby fungovala veškerá IT technika našich zaměstnanců a plánují, vedou a kontrolují jednotlivé projekty společnosti. Starám se o to, aby všechny činnosti ve společnosti do sebe hezky zapadaly a firma jako celek bezchybně fungovala.

Dohlížím na to, aby ve firmě vše správně fungovalo a snažím se lidem zjednodušovat práci.

Luboš Ondrůj

Ředitel divize Auto Business

search
Zavřítcross

Luboš Ondrůj

Ředitel divize Auto Business
Lubos.Ondruj@homecredit.cz

Mám radost, když lidem rozmluvím nákup nekvalitního automobilu nebo jim naopak dodám jistotu, že si vybrali správně. Profesionálové z divize Auto Business jsou připraveni nejen poradit s výběrem vozidla, ale také pomoci s jeho financováním. S námi má každý dobrého parťáka, který spolehlivě poradí s nákupem auta.

Pomáhám lidem vybrat kvalitní auto a bezpečnou půjčku.

Martin Řezáč

Ředitel divize Risk

search
Zavřítcross

Martin Řezáč

Ředitel divize Risk
Martin.Rezac@homecredit.cz

Jsem „riskař“, který nerad riskuje. Stejně přistupuji ke všem klientům a nastavuji jim parametry půjček tak, aby byly bezpečné. Nikdy nedopustím, aby naše půjčka vedla k předlužení klienta. Lidé z mé divize přistupují k zájemcům o půjčku individuálně a vždy hledají nejvýhodnější nabídku. Staráme se nejen o klienty, ale také střežíme peníze společnosti tím, že jsme ostražití vůči všem pokusům o úvěrový podvod.

U každého klienta najdu nejvýhodnější podmínky půjčky.

Jana Studničková

Ředitelka divize Marketing

search
Zavřítcross

Jana Studničková

Ředitelka divize Marketing
Jana.Studnickova@homecredit.cz

Jsem přesvědčená o tom, že na konci řetězu drobných změn vždy najdeme něco převratného. Proto se snažím vnášet do světa poskytovatelů půjček více lidskosti a férovosti a měnit tak pohled na tuto oblast podnikání. Lidé v mém týmu nepřemýšlí o lidech jako o číslech v systému, nevidí v nich ani výnos přepočítaný na smlouvu, ale vidí především lidské příběhy, kterých jsou součástí. Společně se podílíme na vytváření produktů, které lidem skutečně pomáhají a dělají je šťastnějšími.

Za každým klientem hledám životní příběh.

Zdeněk Šperka

Ředitel divize Finance

search
Zavřítcross

Zdeněk Šperka

Ředitel divize Finance
Zdenek.Sperka@homecredit.cz

Dohlížím na to, aby vše bylo řádně zaúčtováno a peníze se dostaly včas na správné místo. Kolegové z mé divize účtují o úvěrech klientů, přijatých i vydaných fakturách, starají se o daně, platební styk, pokladnu a komunikují s finančním úřadem. Lidé z controllingu analyzují náklady a výnosy společnosti, výkonnost jednotlivých distribučních kanálů, připravují reporty a také se podílejí na vývoji produktů. Nutné je také zajistit dostatek peněz pro fungování společnosti.

Starám se o to, aby peníze došly včas na správné místo.

Jana Šufajzlová

Ředitelka divize Lidské zdroje

search
Zavřítcross

Jana Šufajzlová

Ředitelka divize Lidské zdroje
Jana.Sufajzlova@homecredit.cz

Věřím, že lidi v každé dobré společnosti musí něco spojovat. U nás v Home Creditu je tímto společným pojítkem především lidskost a férovost. Spolu s mým týmem každý den procházím životopisy uchazečů, scházím se na pohovorech a vybírám stejně naladěné kolegy. Stávající kolegy se snažím neustále motivovat, vzdělávat a rozvíjet po osobní i profesní stránce. Jsme atraktivní mezinárodní společnost, která má co nabídnout studentům, čerstvým absolventům i zkušeným profesionálům.

Hledám kolegy, kteří chtějí svojí prací pomoci jiným lidem k lepším příběhům.

Členství v asociacích

ČLFA

ČLFA

Zobrazit informacemagnifier
Zavřítcross

ČLFA

Společnost Home Credit a.s. je členem České leasingové a finanční asociace (ČLFA).
ČLFA působila od poloviny r. 1991 jako Asociace leasingových společností ČSFR. V září 1992 byla založena Asociace leasingových společností České republiky jako samostatné zájmové sdružení českého leasingu. V dalších letech se začalo zabývat i dalšími nebankovními finančními produkty a jejími členy se staly i někteří poskytovatelé spotřebitelských úvěrů, prodejů na splátky a factoringu. Členská schůze konaná 24. ledna 2005 rozhodla o odpovídající změně názvu asociace na Česká leasingová a finanční asociace. Další informace jsou k dispozici na www.clfa.cz
SOLUS

SOLUS

Zobrazit informacemagnifier
Zavřítcross

SOLUS

SOLUS, zájmové sdružení právnických osob, jehož cílem je v rámci tzv. odpovědného úvěrování přispívat k prevenci předlužování klientů, k prevenci růstu počtu dlužníků v prodlení, ke zvyšování vymahatelnosti stávajících dluhů po splatnosti a rovněž ke snižování potenciální finanční ztráty věřitelů.
Členové sdružení SOLUS se od roku 1999, kdy byl SOLUS zaregistrován a zahájil činnost, snaží minimalizovat finanční ztráty z poskytovaných služeb tak, aby je v ceně poskytované služby nemuseli hradit klienti s dobrou platební morálkou. Název sdružení vznikl složením počátečních písmen z původního názvu, a to Sdružení na Ochranu Leasingu a Úvěrů Spotřebitelům, který zároveň nejlépe charakterizuje jeho hlavní cíl.
Sdružení SOLUS sdružuje řadu společností z různých ekonomických sektorů. Jsou mezi nimi nebankovní finanční instituce, banky, mobilní operátoři, distributoři energií a další společnosti. Home Credit a.s. je jedním ze zakládajících členů tohoto sdružení.
Poučení o registrech Sdružení SOLUS (PDF, 271 kB).
Další informace jsou k dispozici na www.solus.cz.
TIP: Pro zjištění, zda jsou o vás vedeny nějaké informace v Registru FO sdružení SOLUS, můžete použít aplikaci SOLUS – SMS výpis. Aktuální a spolehlivou informaci získáte během okamžiku od odeslání žádosti, několika kliknutími na displej mobilního telefonu! Více zde.
NRKI

NRKI

Zobrazit informacemagnifier
Zavřítcross

NRKI

Zájmové sdružení právnických osob Czech Non-Banking Credit Bureau, z.s.p.o bylo založeno v roce 2004 za účelem zajištění a zprostředkování vzájemného informování věřitelských subjektů (leasingových a úvěrových společností) o údajích vypovídajících o bonitě, důvěryhodnosti a platební morálce jejich klientů - fyzických a právnických osob. Více informací naleznete v informačním memorandu.
Informační memorandum Bankovního registru klientských informací a Nebankovního registru klientských informací pro klienty věřitelských subjektů.
Informační memorandum BRKI a NRKI (PDF, 228 kB)
BRKI

BRKI

Zobrazit informacemagnifier
Zavřítcross

BRKI

Zájmové sdružení právnických osob Czech Non-Banking Credit Bureau, z.s.p.o bylo založeno v roce 2004 za účelem zajištění a zprostředkování vzájemného informování věřitelských subjektů (leasingových a úvěrových společností) o údajích vypovídajících o bonitě, důvěryhodnosti a platební morálce jejich klientů - fyzických a právnických osob. Více informací naleznete v informačním memorandu.
Informační memorandum Bankovního registru klientských informací a Nebankovního registru klientských informací pro klienty věřitelských subjektů.
Informační memorandum BRKI a NRKI (PDF, 228 kB)

Důležité momenty pro home credit

2014
10 zásad
Pro pohodlnější život s půjčkou
2010
Bezva dny
První v Česku vrací všechny úroky zpět
2008
Síť Premia
Premia karta s věrnostním programem
2005
Vstup do PPF
Stává se součástí investiční skupiny
2000
YES karta
První úvěrová karta v České republice
2012
2 miliony klientů
Slavnostní přivítání 2 miliontého klienta
2010
Spolupráce s Tesco
Poskytovatel Tesco Finanční služby
2006
Telefonní půjčka
Jednoduše z pohodlí domova
2002
Hotovostní úvěry
Na všech pobočkách České pošty
1997
Vznik společnosti
V Hustopečích vzniká značka Home Credit
Volejte
+420 542 100 100Kontakty
earphoneVolejte na mobil
+420 727 618 618Kontakty