Flexibilní půjčka

Dříve Úvěrová karta Tesco

Můžete splácet flexibilně, stačí poslat minimální splátku. Splacené peníze lze znovu využít.

S kartou nakoupíte v obchodech i na internetu a vyberete peníze z bankomatu.

Splácejte flexibilně, jak sami chcete

Máte volné finance?
Pošlete vyšší splátku.

Více

Více

Čím více z vyčerpané částky vrátíte, tím méně zaplatíte na úrocích. Pokud budete chtít poslat vyšší splátku, nemusíte to dopředu oznamovat.

Máte nečekané výdaje? Pošlete třeba jen minimální splátku.

Více

Více

Splácet můžete víc nebo míň, jak zrovna chcete. Stačí poslat každý měsíc aspoň minimální splátku, kterou máte uvedenou ve své smlouvě o úvěru.

Jak využít splacené peníze?

  • S Flexibilní půjčkou můžete splacené peníze využívat opakovaně bez dalšího schvalování.

  • Peníze si můžete převést na svůj běžný účet sami v mobilní aplikaci a ve Správci financí. Nebo nám zavolejte na klientskou linku 542 100 100 a vše vyřešíme po telefonu.

  • S Flexibilní kartou, kterou máte ke své půjčce, můžete nakoupit v obchodě, na internetu, nebo s ní platit mobilem pomocí Peněženky Google nebo Apple. S kartou můžete také vybír.at hotovost z bankomatu.

Nemůžete kartu najít? Zavolejte si o ni na linku 542 100 100 a zdarma vám ji pošleme.

Před prvním použitím si kartu jednoduše aktivujte po přihlášení do mobilní aplikace. Nebo nám zavolejte na nonstop linku 542 100 110, kde vás provedeme jednoduchou aktivací.

Vše o Flexibilní kartě

Mějte svou půjčku pod kontrolou v mobilní aplikaci

Splácení nebylo nikdy jednodušší

U nás budete vždy vědět, kolik, kdy a kam máte splácet. Mobilní aplikace Home Credit si dokonce rozumí s aplikacemi největších českých bank, takže splátku odešlete zrychlenou platbou na pár kliknutí.

Finance máte pevně v rukou

Peníze si převedete na pár kliknutí

Ovládejte Flexibilní kartu odkudkoli

Už žádné obavy o bezpečí

Splácení nebylo nikdy jednodušší

U nás budete vždy vědět, kolik, kdy a kam máte splácet. Mobilní aplikace Home Credit si dokonce rozumí s aplikacemi největších českých bank, takže splátku odešlete zrychlenou platbou na pár kliknutí.

Finance máte pevně v rukou

Peníze si převedete na pár kliknutí

Ovládejte Flexibilní kartu odkudkoli

Už žádné obavy o bezpečí

Stáhněte si mobilní aplikaci zdarma.

Pojištění schopnosti splácet

Sjednejte si ke své Flexibilní půjčce kvalitní pojištění a splácejte v klidu. Pojištění schopnosti splácet vám pomůže, když onemocníte nebo přijdete o práci. Podívejte se na detailní informace k balíčkům MAX a MAX+.

Více o pojištění

Informace o půjčce

Kolik musím platit nejméně?

Výši minimální splátky, kterou je potřeba vždy uhradit, máte uvedenou ve smlouvě. Tato částka se nemění a pro připomenutí, ji uvidíte ve vašem měsíčním výpise. Každý měsíc musíte zaplatit přinejmenším minimální splátku.

Co když chci platit jinou výši splátky?

Každý měsíc můžete splácet jinou částku, podle toho, jak se vám to právě hodí. Splátka ale nesmí být nižší než ta minimální. Přesnou výši minimální splátky najdete vždy ve svém výpise.

Co když zapomenu, kolik mám platit?

Všechny potřebné informace se dozvíte z pravidelného měsíčního výpisu, který obdržíte vždy začátkem měsíce e-mailem nebo poštou. Posledních 12 výpisů najdete vždy v mobilní aplikaci i na www.SpravceFinanci.cz.

Můžu si splátku zcela odložit?

V případě potřeby si můžete odložit celou splátku. Stačí nám před datem její splatnosti zavolat na klientskou linku 542 100 100 a dohodnout se s operátorem. Tento jednorázový odklad je zdarma a dlužná částka je i po dobu odkladu úročena.

Můžu již splacené peníze opět využít?

Samozřejmě. Pokud budete splacené peníze opětovně potřebovat, můžete si je převést na svůj běžný účet v mobilní aplikaci, ve Správci financí (www.SpravceFinanci.cz), nebo nám zavolat na klientskou linku 542 100 100, kde s vámi převod peněz provedeme.

S Flexibilní kartou, kterou máte ke své půjčce, můžete splacené peníze také využívat například při placení kartou, případně si vybrat hotovost z bankomatu.

Můžu úvěr předčasně splatit?

Flexibilní půjčka je revolvingový úvěr. To znamená, že i po doplacení všech závazků funguje dál. I když bez úroků či poplatků. Chcete-li úvěr vypovědět, volejte 542 100 100.