Sjednete si
Flexibilní půjčku hned teď

hlavní fotka baneru

Půjčku sjednáte online a peníze vám pošleme na bankovní účet.

Půjčíme vám 10 - 250 000 Kč bez ručitele a na cokoliv. Stačí dva doklady.

Každý měsíc můžete posílat jinou splátku a pravidelně si ji odkládat.

Kalkulačka k Flexibilní půjčce

Vyberte výši půjčky
80 000 Kč
Vyberte, kolik chcete splácet
1 800 Kč
Půjčka
80 000 Kč
Splátka
1 800 Kč
Poslat můžete částku už od 1 400 Kč.
Doba splácení
63 měsíců
5 let a 3 měsíce
Výpočet je orientační

200 000+ aktivních klientů

Rychlé online sjednání

Třetí místo v Indexu odpovědného úvěrování

Pro sjednání půjčky si připravte dva doklady totožnosti.

Zadejte osobní údaje

+420

Beru na vědomí informace o zpracování osobních údajů

Kdy vás máme kontaktovat?

Hodnocení našich klientů

★★★★★

„Profesionální, rychlé a vstřícné jednání.“ - Irena Ř.

„Rychlé a příjemné vyřízení on-line z domova. Různé výhody jako je předčasně splacení, snížení, zvýšení splátek apod.“ - Jolana R.

„Jste pohotoví, spolehliví, ochotní a splátky jsou dostupné i při menších příjmech. Jsem s Vámi velmi spokojena. Děkuji.“ - Alena U.

„Bezproblémové vyřízení bez zbytečných průtahů oproti bankám.“ - Věra K.

„Svým známým mohu doporučit pouze službu, kterou znám. Home Credit je pro mě výborný partner.“ - Jana Š.

Při výši úvěru 80 000 Kč a vámi zvolené měsíční splátce 1 800 Kč, zaplatíte 112 562 Kč v maximálně 63 měsíčních splátkách. Uvedené platí při datu čerpání k dnešnímu dni.

Ilustrativní výpočet dle zákona pro revolvingový úvěr: Výše úvěru 80 000 Kč, roční úroková sazba 13,88 %, RPSN 14,8 %, celkem zaplatíte 86 015 Kč. Jednotlivé po sobě jdoucí měsíční splátky: 7 592 Kč, 7 515 Kč, 7 438 Kč, 7 361 Kč, 7 284 Kč, 7 206 Kč, 7 129 Kč, 7 052 Kč, 6 975 Kč, 6 898 Kč, 6 821 Kč a 6 744 Kč. Splátky a částka, kterou celkem zaplatíte, jsou matematicky zaokrouhleny. Uvedené hodnoty platí za předpokladu čerpání celé výše úvěru okamžitě, bezhotovostně, v plné výši, při výše uvedené úrokové sazbě a bez poplatku, při poskytnutí revolvingového úvěru na období jednoho roku a splacení ve 12 měsíčních splátkách se stejnou výší jistiny. Nabídka nezohledňuje další čerpání úvěru ani využití doplňkových služeb.

Nabídkou nevzniká nárok na poskytnutí úvěru. Každou žádost o čerpání úvěru posuzujeme individuálně, může se od prezentované lišit, a maximální výše RPSN nepřesáhne 31,83 %. 

Dokumenty ke stažení
Nahlédněte do Úvěrových podmínek, sazebníků a dalších dokumentů.
Přečtěte si Informace o úhradách spojených s prodlením klienta.

Jak sjednat Flexibilní půjčku

Půjčku sjednáte během 20 minut.

Spočítejte si půjčku

Co mi kalkulace řekne?

Co mi kalkulace řekne?

Kalkulačka vám dá předběžné informace o výši vaší půjčky a její splátce. Přesnou nabídku vám dokážeme dát, až když nám o sobě prozradíte několik důležitých informací.

Sjednejte si půjčku online, nebo nám zavolejte

Jak sjednání probíhá?

Jak sjednání probíhá?

ONLINE: Vyplníte a odešlete online žádost. My ji během chvilky schválíme.

PO TELEFONU: Zavoláme si, společně vyplníme potřebné údaje a domluvíme se na podrobnostech.

V obou případech budete potřebovat občanský průkaz a druhý doklad (řidičský průkaz, rodný list, cestovní pas nebo zbrojní průkaz). Nejste-li občanem ČR, připravte si povolení k trvalému pobytu.

Podepište smlouvu

Jak podpis probíhá?

Jak podpis probíhá?

ONLINE: Smlouvu podepíšete SMS zprávou, kterou vám pošleme na číslo uvedené ve smlouvě. Dodáte nám skeny dokladů a my vám pošleme peníze na účet.

POŠTOU: Smlouvu vám pošleme poštou, vy ji podepíšete a pošlete zpět spolu s doklady, o které vás požádáme. Jakmile nám vše v pořádku dorazí, pošleme vám peníze na účet.

Výhody Flexibilní půjčky

RYCHLÉ SJEDNÁNÍ ONLINE

U nás nemusíte ztrácet čas cestou na pobočku. Žádost o půjčku vyřídíte v kteroukoli denní i noční hodinu z pohodlí domova ze svého počítače nebo mobilního telefonu. Stačí vyplnit nezávaznou online žádost o půjčku.

RYCHLÉ SJEDNÁNÍ ONLINE

PŮJČKA NA COKOLIV

Půjčíme vám od 10 000 Kč do 250 000 Kč na cokoliv si budete přát. Záleží jen na vás, jestli si pořídíte třeba novou kuchyni, luxusní sedačku do obýváku nebo třeba poslední model smart TV.

PŮJČKA NA COKOLIV

SPLÁTKY, KTERÉ SE VÁM PŘIZPŮSOBÍ

S flexibilní půjčkou můžete každý měsíc splácet jinou částku. Pokud máte volné finance, můžete poslat více, a pokud vás potkají nečekané výdaje, stačí, když pošlete minimální splátku, na které se s námi dohodnete.

Po každých šesti řádně zaplacených splátkách lze zdarma odložit jednu splátku.
Stačí nám dát vědět, až budete chtít splátku odložit.

SPLÁTKY, KTERÉ SE VÁM PŘIZPŮSOBÍ

BEZ POPLATKU A OPAKOVANĚ

S naší půjčkou vás nepřekvapí žádné zbytečné poplatky. Vyřízení, vedení i doplacení flexibilní půjčky je zcela zdarma. Splacené peníze můžete navíc znovu využít. Nemusíte žádat o nový úvěr ani nám nic oznamovat. Peníze máte k dispozici, kdykoliv budete chtít.

BEZ POPLATKU A OPAKOVANĚ

Vaše nejčastější dotazy

Jaká je hlavní výhoda Flexibilní půjčky?

Půjčka umožňuje flexibilní splácení a čerpání, čímž se dokáže přizpůsobit vaší aktuální situaci.

Kdy obdržím peníze ze sjednané půjčky?

Peníze odešleme na váš bankovní účet v rámci pracovního dne. Spolu s podepsanou smlouvou je potřeba dodat také požadované doklady.

Budu platit nějaké poplatky?

Za vyřízení, vedení a doplacení nezaplatíte ani korunu. Zpoplatněno je odložení celé splátky, případně vrácení přeplatku.

Kolik musím platit nejméně?

Výši minimální splátky, kterou je potřeba vždy uhradit, si dohodnete při sjednání smlouvy. Tato částka se nemění a pro připomenutí, ji uvidíte ve vašem měsíčním výpise. Každý měsíc musíte zaplatit přinejmenším minimální splátku.

Co když chci platit jinou výši splátky?

Při sjednávání úvěru si zvolíte výši měsíční splátky, která vyhovuje vašim možnostem a potřebám. Tuto částku také uvidíte ve vašem výpise. Přesto však můžete hradit, kolik chcete, a dokonce každý měsíc jinou výši. Splátka ale nesmí být nižší, než ta minimální, která je uvedená ve smlouvě. Nemusíte se nás ptát, ani nás o tom informovat.

Co když zapomenu, kolik mám platit?

Všechny potřebné informace se dozvíte z pravidelného měsíčního výpisu, který obdržíte vždy začátkem měsíce, v mobilní aplikaci Home Credit nebo na www.SpravceFinanci.cz.

Můžu si splátku zcela odložit?

V případě potřeby si splátku můžete odložit celou. Stačí nám před datem její splatnosti zavolat na klientskou linku 542 100 100 a dohodnout se s operátorem. Tento jednorázový odklad je zdarma a dlužná částka je i po dobu odkladu úročena.

Můžu již splacené peníze opět využít?

Samozřejmě. Pokud budete splacené peníze opětovně potřebovat, můžete si je převést v naší mobilní aplikaci nebo ve Správci Financí. Peníze vám taky rádi převedeme na účet po telefonu na lince 542 100 100.
Máte-li k půjčce Flexibilní kartu, můžete splacené peníze využívat například při placení kartou, případně si vybrat hotovost z bankomatu.

Jak můžu získat Flexibilní kartu?

Kartu si můžete zvolit při sjednání půjčky. O kartu k Flexibilní půjčce si můžete dodatečně požádat kdykoliv během trvání smlouvy. Stačí zavolat na číslo 542 100 100.

Můžu úvěr předčasně splatit?

Flexibilní půjčka je revolvingový úvěr. To znamená, že i po doplacení všech závazků funguje dál. I když bez úroků či poplatků. Chcete-li úvěr vypovědět, volejte 542 100 100.

Naši půjčku můžete využít na cokoli

NOVÉ VYBAVENÍ DOMÁCNOSTI

Každá domácnost občas potřebuje zkrášlit novým nábytkem nebo užitečným spotřebičem. Financujte nákup vybavení domácnosti půjčkou nebo rovnou nakupte na splátky u některého z našich partnerů

NÁKUP ELEKTRONIKY

Naši půjčku využijete i v případě, že rádi držíte krok s novými technologiemi a chcete si udělat radost třeba novým mobilním telefonem nebo počítačem.

FINANCOVÁNÍ AUTA

Pořízení auta patří mezi důležité, ale také nemalé výdaje. Zvládněte je za pomocí naší půjčky, nebo využijte nákupu auta na splátky.

Co dalšího potřebujete?

Konsolidovat půjčky

Využívat kreditní kartu

Nakupovat na splátky

Financovat auto

Pojistit rizika

Naše produkty také často hledáte pod frázemi nebankovní půjčka, online půjčka, rychlá půjčka, půjčka ihned nebo úvěr.