542 100 100

Pracovní dny od 8 do 18 hod.

Číslo 840 155 155 nahrazujeme pevnou linkou. Můžete volat výhodněji, podle běžné sazby svého operátora.

727 618 618

Pracovní dny od 8 do 18 hod.

Chcete volat na mobilní číslo? Na této lince můžete využít své volné minuty.

Pokud neradi voláte, napište nám email!

10 pravidel jak bezpečně používat nejen Správce financí

Vedení společnosti Home Credit

Zuzana Bienvenu zuzana.bienvenu@homecredit.cz

Tisková mluvčí

Zuzana Bienvenu

Vystudovala bohemistiku na Filozofické fakultě a žurnalistiku na Fakultě sociálních studií Masarykovy univerzity. Od roku 2002 pracuje v mediální sféře. Pracovala jako redaktorka zpravodajství televize Prima a televize Z1, poté působila v redakci publicistiky a zábavné tvorby České televize.

Do Home Creditu nastoupila na konci roku 2011 na pozici tiskové mluvčí.

Publikace

Katarína Behúlová katarina.behulova@homecredit.cz

Ředitelka divize Collections

Katarína Behúlová

Katarína k nám nastoupila v září 2016 z filipínského Home Creditu, kde pracovala jako ředitelka oblasti Operations. Ve skupině Home Credit se pohybuje už od roku 2000 a za tu dobu pracovala ve slovenském Home Creditu i třeba v Kazachstánu. Má bohaté zkušenosti z oblastí finančního controllingu a analýz, vymáhání či risk managementu.
Katarína ráda sportuje a zkouší nové věci, nedávno se například začala učit jezdit na koni a z koňského koníčku se rychle stala vášeň.

David Bystrzycki david.bystrzycki@homecredit.cz

Generální ředitel

David Bystrzycki

Před příchodem do Skupiny Home Credit pracoval jako manažer v GE Money Bank. Kariéru začínal ve společnosti Phillip Morris jako manažer výzkumu trhu. Do Skupiny Home Credit nastoupil v roce 2006. Věnoval se formulaci a zavedení strategií řízení vztahů s klienty v zemích, kde skupina působí.

Ve společnosti Home Credit a.s. začínal na pozici ředitele řízení vztahů se zákazníky a od roku 2010 vedl veškeré obchodní aktivity Home Creditu v Česku i na Slovensku. Od června 2011 je generálním ředitelem a předsedou představenstva společností Home Credit a Home Credit Slovakia.

Milan Cáder milan.cader@homecredit.cz

Ředitel divize Produkty

Milan Cáder

Do společnosti nastoupil počátkem roku 2016, kde je zodpovědný za celou divizi produktů. V oboru spotřebitelského financí pracuje dlouhodobě. V počátku své kariéry začínal jako obchodní zástupce a postupem času se vypracoval až do vrcholového vedení finančních institucí. Od roku 1998 pracoval ve společnosti GE Money Multiservis, následně přešel do společnosti Cetelem, kde byl zodpovědný za celý B2C business. Vystudoval Vysokou školu finanční a správní, obor Management.

Luděk Jírů ludek.jiru@homecredit.cz

Ředitel divize Obchod

Luděk Jírů

Absolvoval Ekonomickou fakultu Vysoké školy báňské-Technické univerzity Ostrava. Před svým příchodem do skupiny Home Credit zastával pozici Sales Managera ve společnosti GE Money Multiservis. Předtím působil ve společnosti Philips v divizi drobných domácích spotřebičů se zodpovědností pro Českou republiku a region střední a východní Evropy.

Do skupiny Home Credit přišel v roce 2006 a převzal zodpovědnost za spolupráci s klíčovými obchodními partnery a budování týmu Key Accounts pro Česko a Slovensko. Nyní se soustředí především na akvizici nových partnerů a co-brandové karetní programy, jako je program Premia.

Martin Kořenek martin.korenek@homecredit.cz

Ředitel divize CRM

Martin Kořenek

Martin Kořenek vystudoval Vysokou školu ekonomickou. Většinu svých pracovních zkušeností získal ve společnostech Vodafone a v Citibank, kde se v různých manažerských pozicích věnoval především řízení vztahu se zákazníky, péči o zákazníky a prodeji. Před nástupem na současnou pozici krátce pracoval ve společnosti Home Credit International jako CRM Group Manager.
Ve svém volném čase se Martin věnuje své rodině a rád cestuje.

Pavel Kuhn pavel.kuhn@homecredit.cz

Ředitel divize Inovační centrum

Pavel Kuhn

V oblasti strategického marketingu a obchodního rozvoje má více jak patnáctiletou praxi. Po vystudování VŠB-TUO pracoval ve společnosti Leo Burnett, následně nastoupil do Vodafone, kde na pozicích manažer komunikace a manažer marketingu strávil dohromady devět let. Následně působil v MOPET CZ jako obchodní a marketingový ředitel. Před příchodem do Home Creditu pracoval ve společnosti Sazka, kde byl vedoucím marketingu v sekci SAZKAmobil. Ve společnosti Home Credit působí od roku 2016 a zodpovídá za divizi Inovační centrum.

Miloš Nejezchleb milos.nejezchleb@homecredit.cz

Ředitel divize Operations

Miloš Nejezchleb

Vystudoval Ekonomicko-správní fakultu na Masarykově univerzitě v Brně – obor Management. Do společnosti Home Credit nastoupil v roce 1999 jako operátor odboru schvalování úvěrů. V roce 2000 se podílel na vzniku prvního revolvingového produktu společnosti – karty YES a od roku 2001 zastával pozici ředitele odboru správy karet.

V roce 2004 se stal ředitelem projektové kanceláře pro Home Credit a Home Credit Slovakia. Do jeho kompetence tak kromě projektového managementu spadá také procesní řízení ve společnosti. Od roku 2010 přidal k dosavadním odpovědnostem i řízení týmu analýz.

Luboš Ondrůj lubos.ondruj@homecredit.cz

Ředitel divize Auto Business a pojištění

Luboš Ondrůj

Po studiu na Pedagogické fakultě Masarykovy univerzity v Brně nastoupil do společnosti zabývající se velkoobchodním a maloobchodním prodejem spotřební elektroniky, kde zastával funkci obchodního ředitele. Poté pracoval ve společnosti GE Money Multiservis jako manažer zodpovědný za řízení obchodní sítě a strategické plánování. V roce 2005 se stal ředitelem marketingu skupiny GE Money na Slovensku, kde byl zodpovědný za marketingovou komunikaci a produktový vývoj v divizích Multiservis a Auto.

Do skupiny Home Credit přišel v listopadu 2007. Má na starosti sekci Auto, která se zabývá poskytování spotřebitelských úvěrů na ojeté automobily v ČR i na Slovensku.

Martin Řezáč martin.rezac@homecredit.cz

Ředitel divize Risk

Martin Řezáč

Do společnosti Home Credit nastoupil v roce 2014. Ve své kariéře úspěšně kombinuje akademickou sféru a praxi. Po absolvování magisterského studia v roce 2000 na Přírodovědecké fakultě Masarykovy univerzity působil jako asistent na VUT Brno až do roku 2004. Následně přešel do podnikové sféry, kde se zaměřil na oblast řízení rizik. Zabýval se jimi z různých úhlů, ať už jako specialista rizik v retailové eBance, nebo v rámci skupiny Home Credit International či celé skupiny PPF. V těchto pozicích se zabýval řízením rizik na mezinárodní úrovni.

V roce 2007 získal svůj doktorský titul z oblasti pravděpodobnosti a matematické statistiky. S ním se vrátil zpět na akademickou půdu, kde působil jako odborný asistent. Odborně se stále zabýval oblastí řízení rizik a scoringovými modely. Od roku 2014 přešel do společnosti Home Credit jako Chief risk officer.

Zdeněk Šperka zdenek.sperka@homecredit.cz

Ředitel divize Finance

Zdeněk Šperka

Po absolvování Vysoké školy ekonomické v Praze pracoval tři roky v KPMG Česká republika. Zde se staral o audit se zaměřením na finanční instituce. V roce 2003 zahájil svou kariéru ve skupině PPF jako Finance manager v Home Credit International. Na další pozici – Finance manager for CEE and Asia – měl na starosti především interní a externí reporting a plánování pro HC Group.

V lednu 2011 přestoupil do společnosti Brusson na post vedoucího oddělení Controlling. Jeho hlavní zodpovědností byly obchodní a finanční plány, interní a externí reporting, jednání s bankami a dalšími finančními společnostmi. Od července 2011 působí jako Chief Finance Officer pro Home Credit a Home Credit Slovakia.

Jana Šufajzlová jana.sufajzlova@homecredit.cz

Ředitelka divize Lidské zdroje

Jana Šufajzlová

Jana Šufajzlová vystudovala právnickou fakultu Univerzity Karlovy a po několika letech v právnické profesi zakotvila u řízení lidských zdrojů.
Do Home Creditu nastoupila v dubnu 2015
s téměř patnáctiletou praxí v oboru. Pracovala například ve společnosti AVG Technologies, kde zodpovídala za personální řízení různých útvarů
v několika zemích. Předtím působila v brněnské pobočce společnosti IBM, kde implementovala IBM model HR business partneringu a následně vedla personální oddělení.

Jana Studničková jana.studnickova@homecredit.cz

Ředitelka divize Marketing

Jana Studničková

Má bohaté zkušenosti ve vedoucích pozicích významných firem v ČR a na Slovensku. Do skupiny PPF přišla v roce 2011 z Penta Investments. Nejprve působila jako marketingová a obchodní ředitelka společnosti Sazka sázková kancelář, kde zodpovídala za prodejní síť, marketingové aktivity a komunikaci. Po akvizici O2 se stala členkou vedení O2 Slovakia a na pozici výkonné ředitelky pro marketing zodpovídala mj. za produktové portfolio a marketingovou komunikaci. Do Home Creditu nastoupila na jaře 2016.

Miroslav Zborovský miroslav.zborovsky@homecredit.cz

Ředitel divize Péče o klienta

Miroslav Zborovský

Do společnosti Home Credit nastoupil v roce 1999 jako referent na oddělení schvalování. Poté se stal vedoucím tohoto oddělení a v roce 2000 ředitelem odboru zpracování smluv. Od roku 2005 zastává pozici ředitele Odboru klientského centra a je zodpovědný za tuto oblast v Home Creditu v České republice i na Slovensku.

Během posledních pěti let na call centru uvedl do provozu nový prodejní kanál telemarketing a zavedl prodej hotovostních úvěrů na pasivních linkách. Od října 2010 je členem dozorčí rady Home Creditu.

Silvia Žižková silvia.zizkova@homecredit.cz

Ředitelka divize Právní a Compliance

Silvia Žižková

Pochází z Olomouce a vystudovala Západočeskou univerzitu v Plzni. Po té tři roky pracovala jako koncipientka v advokátní kanceláři v Brně a složila advokátní zkoušky. Do Home Creditu nastoupila v roce 2006 na pozici právní specialista, od roku 2010 zastávala pozici vedoucí právního oddělení. Ředitelkou divize Právní a Compliance se stala v lednu 2015.