Home Credit | Pro lepší příběhy
Produktymenu-arrow-down
Poradnamenu-arrow-down
Ostatnímenu-arrow-down
Máte-li jakýkoli dotaz, můžete nám zavolat na
earphone542 100 100
 a to každý pracovní den od 8 do 18 hodin.
28. 03. 2017

Bazény na splátky nakupují Češi v zimě. Videím a přehrávačům už odzvonilo

Češi stále s oblibou nakupují zboží na splátky. Největší zájem máme dlouhodobě o chytré mobilní telefony. U některých druhů zboží ale můžeme vypozorovat sezónní trendy – v létě kromě teplot stoupají i prodeje klimatizací, před Vánocemi zase pořizujeme dražší dárky, například fotoaparáty. Hodně využíváme slevy, což je patrné hlavně na začátku roku, kdy jdou na dračku bazény a nábytek. Ukazují to interní data společnosti Home Credit.

Celá novinka magnifier
21. 02. 2017

Bohatí Češi se kvůli kamarádům uskromní, čas chtějí trávit společně

Kolik jsou Češi ochotní investovat do svých kamarádů a za které společné aktivity utrácejí nejvíce? Populární jsou hlavně výlety s přáteli – hlásí se k nim dvě třetiny respondentů. Na druhém místě je návštěva restaurace a s 50 % pomyslnou bronzovou příčku obsadila společná dovolená. Ukázalo se také, že jsou Češi solidární. Pokud jeden z kamarádů vydělává výrazně více, v celé polovině případů se uskromní, aby svůj čas mohl trávit s přítelem, který vydělává méně. Naopak ti méně majetní se nespoléhají na to, že za ně útratu zaplatí bohatší kamarádi. Zjistil to průzkum, který pro Home Credit připravila agentura STEM/MARK.

Celá novinka magnifier
13. 02. 2017

Nová reklama Kamali sází na kočičí příběhy

Kamali spouští novou reklamní kampaň. Její ústřední postavou je kočka, která se snaží ulovit nejlepší krátkodobou půjčku na trhu. Nové spoty jsou dalším krokem rebrandingu z Japonské půjčky na Kamali.

Celá novinka magnifier
bublina
OMBUDSMAN HOME CREDITU"U nás nic nepřehlédnete."
Jsme transparentní
Nejsme lišáci. S námi vždy víte, kolik a za co platíte. A pokud se k půjčce vztahují nějaké poplatky, nikdy vás nepřekvapí.
bublina
OMBUDSMAN HOME CREDITU"Některá rozhodnutí
nejdou vzít zpět.
Půjčka mězi ně
nepatří."
Bezplatné vrácení
Pokud vám naše půjčka nesedne, můžete ji do měsíce ZDARMA vrátit. Na úrocích nezaplatíte ani korunu.
bublina
OMBUDSMAN HOME CREDITU"Dobře víme, že některé platby prostě
nepočkají."
Peníze už druhý den
Pokud nám při sjednání hotovostní půjčky dodáte všechny potřebné dokumenty, pošleme vám peníze hned příští pracovní den.
menu-arrow-left
magnifier_b
bubble-empty0 komentářů1045 přečtení19.03.2017

Pracujete přesčas? Nedělejte to zadarmo

25% příplatek ke mzdě nebo náhradní volno. To jsou nejčastější způsoby, jakými vám zaměstnavatel může kompenzovat práci přesčas. I ta má ale jisté limity.

bubble-empty0 komentářů1022 přečtení01.03.2017

Test: Vymyká se vám nakupování z rukou?

Shopaholici jsou lidé trpící psychickou závislostí na nakupování. Více než o zboží stojí o samotný prožitek ze získávání věcí. Zní vám to povědomě?

Volejte
+420 542 100 100Kontakty
earphoneVolejte na mobil
+420 727 618 618Kontakty